Ekonomika

University of Algarve

Popis programu

Read the Official Description

Ekonomika

University of Algarve

University of Algarve se uskuteční v týdnu od 10. do 16. června. Program je ZDARMA a zahrnuje dopolední kurzy a sportovní a kulturní aktivity v odpoledních hodinách (výlety lodí, pěší turistika, návštěva některých kulturních památek atd.). Ubytování a veškerá jídla jsou také zahrnuty. Přijíždějící a zpáteční výlety jsou výhradní odpovědností studentů. Účastníci musí být starší 18 let.

CÍLOVÁ SKUPINA

Tento kurz je určen studentům a mladým vědcům, kteří se chtějí zapojit do mezinárodního MSc programu v oblasti řízení, ekonomiky nebo cestovního ruchu. Kandidáti by měli mít nebo chtějí mít titul v příslušném oboru studia. Studenti musí plynule po angličtině. Není povinné mluvit portugalštinou.

HLAVNÍ CÍLE

Cílem kurzu je poskytnout studentům přehled o tom, co mohou očekávat, pokud se zapojí do jednoho z mezinárodních kurzů MSc nabízených School of Economics. Účastníci budou mít zejména možnost setkat se s členy fakulty, spolužáky a některými našimi institucionálními a soukromými partnery. Dozví se také o tom, co v současné době vede Škola ekonomie z hlediska výzkumu a výuky.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 23, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
7 dny
Information
Deadline
Locations
Portugalsko - Faro, Faro District
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Portugalsko - Faro, Faro District
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu