Spojené království

CBT akademie přidružený Titul v elektrotechnologie je navržen tak, aby připravit naše studenty s hands-on školení, aby se stal znalosti a příslušný technik rozvojem nezbytné schopnosti uspět v této významné technologické oblasti.

Přehled

AS v elektrotechnologie program je k dispozici na Flagler a Hialeah areálů na Floridě. Tento studijní program obvykle trvá studenty 24 měsíců (20 měsíců) pro dokončení, a je k dispozici v angličtině a španělštině. Akademický osnovy, které budete studovat v AS v elektrotechnice studijního programu na vysoké škole CBT zahrnuje použití National Electrical Code.

Učebna instrukce a praktické školení, které obdržíte, když se zapsal v tomto programu vám pomůže:

 • Pochopit bezpečnosti na staveništi.
 • Instalovat, udržovat a opravovat elektrické projekty v obytných, komerčních a průmyslových zařízení správně uplatňovat elektrických kódy.
 • Instalovat ekologicky šetrných technologií (PV systémy).
 • Seznámit se s řídících obvodů s využitím PLC a elektrických motorů. A více

Kurzy, které užíváte v AS v elektrotechnice programu Technology na CBT vysoké škole, jako je AC obvodech modrým potiskem a elektrotechnického DC obvod, pomůže vytvořit solidní, praktické a teoretické základy týkající se více pokročilé kurzy, včetně obchodní, průmyslové a rezidenční elektroinstalace, programovatelné logické řadiče a fotovoltaické systémy.

Chcete-li se dozvědět více o AS v elektrotechnice programu, obraťte se CBT College dnes. Jsme připraveni pomoci vám přihlásit do programu, které by mohly vést k úspěšné kariéře v technologickém průmyslu!

Objektivní

Po úspěšném dokončení AS v elektrotechnice programu Technology na našich Flagler a Hialeah areálech, měli byste mít možnost pracovat v oblasti technologií. Tento studijní program vám pomůže připravit se na vybudování obchodu podle elektrotechnický průmysl (s následujícími schopnosti tím, dovedností a kompetencí):

 1. Dosáhnout specifické a obecné předpisy OSHA spojené s profesí elektrikářů.
 2. Vyberte a manipulovat elektrické a ruční nářadí správně.
 3. Správně zacházet měřicí přístroje k řešení elektrických obvodů, elektrická zařízení a elektrické a elektronické komponenty.
 4. Pochopit elektrické principy, zákony a metody výpočtu stejnosměrného a střídavého proudu.
 5. Vyberte a nainstalujte elektroinstalačního materiálu (kování, krabice, potrubí, obkladových desek, jističe, pojistky), v souladu s předpisy National Electrical Code (NEC).
 6. Správně interpretovat elektrické specifikace pro projekty a být schopen číst plány.
 7. Instalace vstup servis, podavač a odbočky v obytných, komerčních a průmyslových lokalit pozdějších předpisů NEC.
 8. Identifikovat hlavní charakteristiky různých typů elektrických motorů, vybrat a nainstalovat jejich řídící obvody a určit jejich technického stavu.
 9. Instalace a programové programovatelných automatů (PLC), vstupní senzory a výstupní zařízení.
 10. Pochopit základní digitální elektronických a jejich použití v naprogramovat efektivně a racionálně PLC.
 11. Design, instalace, údržbu a řešení problémů fotovoltaických systémů.

Osnovy integruje elektrické teorii a praktické aplikace, coz by studentům nejen manuální dovednosti drátu a instalaci elektrických zařízení a přístrojů správně, ale také matematické a praktické znalosti k udržení podpory, vysvětlit a řešit širokou škálu elektrických projektů, mohou využít své znalosti k získání licence související s jejich profesi a komunikovat správně a efektivně pracovat s ostatními mají různé role nebo povinnosti.

Výsledky

Někteří elektrikáři pracovat pro sebe, as nezávislými dodavateli; Nicméně, většina techniky pracují v / o:

 • Údržba Elektrikář
 • Elektrická Design Assistant
 • Stavba Elektrikář
 • Field Service Technik
 • Obchodní zástupce technické
 • Elektrická Odhad
 • Instalační fotovoltaických systémů

Střední roční mzdy pro elektrikáře byl $ 49.840; tato částka se bude lišit v závislosti na místě zaměstnání, druh práce, kterou provádíte, a množství zkušeností, které máte u sebe.

Výhled

Střední roční mzdy pro elektrikáře byl $ 49.840; tato částka se bude lišit v závislosti na místě zaměstnání, druh práce, kterou provádíte, a množství zkušeností, které máte u sebe.

EYTaer
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z CBT College - Miami »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date