Kurzy angličtiny

Berlitz Praha

Popis programu

Read the Official Description

Kurzy angličtiny

Berlitz Praha

O

Jednotlivé a skupinové kurzy angličtiny pro každého

Jazykové školy dnes nabízejí různé kurzy angličtiny určené pro jednotlivce nebo specializované kurzy angličtiny, například obchodní angličtinu. Jaký je rozdíl mezi anglickými lekcemi, které nabízejí běžné jazykové školy a kurzy angličtiny, které nabízí vzdělávací středisko Berlitz? Na rozdíl od jazykových kurzů v klasických jazykových školách jsou kurzy podle Berlitzovy metody přizpůsobeny potřebám klienta.

Do jazykových škol ve vaší oblasti nenabízejí jazykové kurzy zaměřené na témata, která byste použili pro vaši práci nebo studium? Nevadí! Na rozdíl od běžných jazykových škol jsou jazykové kurzy navržené podle Berlitzovy metody zcela přizpůsobeny potřebám klienta.

Jazykové centrum Berlitz nabízí následující kurzy angličtiny:

• Kurzy soukromé angličtiny
Raději byste studovali angličtinu, kde máte učitelku na celou lekci jen pro sebe? Upřednostňovali byste lekce angličtiny, kde se neskrýváte v davu a musíte dát 100% výkon? Individuální lekce angličtiny jsou určeny právě pro vás.
• Skupinové kurzy angličtiny
Anglické lekce ve skupině 2 až 10 studentů přinášejí řadu výhod: vzájemná motivace mezi páry nebo skupinami významně přispívá k vyššímu výkonu, poznávání nových lidí a také šetřit peníze! Kurzy angličtiny pro dva jsou určeny pro přátele a partnery, kteří se chtějí naučit anglicky a ušetřit za výuku angličtiny.
• Firemní kurzy angličtiny
Jazykové centrum Berlitz nabízí kurzy angličtiny šité na míru pro každou společnost. Ať už chcete, aby vaši zaměstnanci zlepšili své anglické dovednosti ve vašem specializovaném oboru nebo chcete jim nabídnout lekce obchodní angličtiny jako zaměstnanecké výhody, můžete se k nám obrátit. Kurzy angličtiny vedené zkušenými učiteli Berlitz se mohou konat ve vašem podniku nebo jinde.
• Online kurzy angličtiny
Nemáte čas jít na jazykovou školu? Online lekce angličtiny vám umožní naučit se anglicky kdykoliv a kdekoli, snad z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře a vše, co potřebujete, je připojení k internetu.
• Telefonní lekce angličtiny
Anglické lekce prostřednictvím telefonu jsou také nabízeny klientům, kteří se chtějí naučit anglicky kdykoliv, na jakémkoli místě, třeba na cestě domů z práce nebo ze školy.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 20, 2018
Doba a cena
This course is
Online forma
Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Information
Deadline
Locations
Česká republika - New Town, Prague
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Česká republika - New Town, Prague
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu