Co se naučíte:

  • Jak organizace vytvořit a podporovat atmosféru důvěry. Jak etika ovlivnit Vaši osobní a profesionální život. Jaká část budete hrát v připojení vašeho podnikání na rostoucí smysl pro komunitu zodpovědnost. Existuje lepší způsob, jak spojit organizační a osobní hodnoty ve službách pro klienta?
  • Vytvořit nové nástroje na podporu důvěry
  • Vytvářet konzistentní obchodní jednání na nejvyšší etické standardy
  • Vytvořte Win-Win dohod a akčních plánů vedení
  • Pochopit hodnotu CO-missioning procesu

Délka:

Pět - půl-den zasedání výuku ve třídě.

Cílem tohoto kurzu:

Prorazit víry jsou morální volby řídí okolnosti, organizační kultura, krátký-termíny potřeb a očekávání akcionářů. Staňte se zmocněné učinit hodnotě podporuje rozhodování na všech úrovních organizace. Naučte pravda, morální chování má kořeny v individuální a je založeno na univerzálních principech, vzájemné zisk a ducha nezávislosti.

O Seattle Výzkum Partners, Inc

Seattle Výzkum Partneři splňuje vzdělávací potřeby manažerů, dohledu a jednotlivých přispěvatelů v organizacích. Ať už jste majitel malého podniku, lidských zdrojů, odborné, vedoucí odboru nebo vedoucího pracovníka, je náš program Vzdělávání PEAK ™ navrženy tak, aby Vám nabídnout top-kvality vzdělávání a rozvoj zkušenosti. Jsme vychovatelé a vedoucí podniku zavázala k plnému rozvoji odborníků bez ohledu na jejich oboru nebo odvětví.  
 


Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z Seattle Pacific University School of Business and Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 dny
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date