Read the Official Description

Program přehled


"Správa fúze a akvizice, proces vytváření hodnoty pro akcionáře."


Fúze a akvizice program je určen pro vedoucí pracovníky a ti s odpovědností za akvizice. Tento čtyřdenní program má za cíl pomoci jeho realizaci a fúze a akvizice strategie pro rozvoj konkurenční výhody a hodnotu pro akcionáře. Vyvinutá ve spolupráci s Columbia Business School, fúze a akvizice na London Business School je výrazně mezinárodní v centru pozornosti.

Na základě zkušenosti fakulty a odborníci z obou břehů Atlantiku, bude tento program vám potřebné struktury a nástroje, které vám umožní podílet se s důvěrou ve všech fázích procesu akvizice.

Fúze a akvizice program je určen pro vedoucí manažeři podniků, vedoucí obchodní jednotky a jejich poradců, kteří potřebují porozumět tomu, jak fúzí a akvizic může stavět konkurenční výhodu a hodnotu pro akcionáře.

Obsah


Rámce pro fúze a proveditelnosti


Fúze a akvizice program zkoumá všechny klíčové etapy v procesu akvizice. Budete diskutovat o roli, kterou hrají v akvizicích podnikové strategie a zvážit různé motivy za zapadání v akviziční činnosti. Dozvíte se o ocenění akvizičních cílů a dopad akvizic na vykazované výkonnosti. Kromě toho si můžete prohlédnout po nabytí priority a jak plánovat a realizovat úspěšné post-akviziční strategie integrace.

Fúze a akvizice program má tři hlavní témata:

  • Strategickou roli akvizic - různé logiky pro zapojení se do akvizic, akvizice a konkurenční výhodu, testy na dobrou strategii, fúze a akvizice
  • Finance a oceňování - ocenění akvizice cílů, různé formy financování, vliv fúzí a akvizic na vykazované výkonnosti
  • Post-akviziční integrace - příspěvek acqu isition priority, různé přístupy k post-akviziční integrace, plánování a provádění úspěšné post-akviziční strategie integrace.

Vzdělávací zkušenost


Program pracuje s komplexní případové studie, spojující strategické, finanční a lidské aspekty akvizic procesu. Je to intenzivní "hands-on 'program, takže zatímco přípravné čtení je nutné, umožňuje účastníkům vypořádat s velkými problémy rychle.


Vyučovací metody jsou různé a zahrnují přednášky, plenárních diskusí, práce ve skupinách a syndikátu období individuální studium a přípravu. Čísla jsou omezené, což umožňuje úzkou spolupráci pro rozvoj mezi účastníky a instruktory, usnadnění sdílení myšlenek, zážitků a obavy.

Cílová skupina


Fúze a akvizice program je určen pro vedoucí manažeři podniků, vedoucí obchodní jednotky a jejich poradců, kteří potřebují porozumět tomu, jak fúzí a akvizic může stavět konkurenční výhodu a hodnotu pro akcionáře. Je také vhodné pro manažery rozvoje podnikání, strategické plánování a další s odpovědností za rozvoj a implementaci strategie akvizic.

Některé práce tituly z posledních účastníků:

  • Vrcholových řídících pracovníků
  • Generální manažeři
  • Manažeři Business Development
  • Strategičtí plánovači

Program taught in:
Angličtina

See 22 more programs offered by London Business School »

This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
4 dny
Kombinované
Price
5,450 GBP
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date