Každý den bude představovat klíčové prezentace, případové studie, diskuse u kulatého stolu a návštěvy nejlepších společností, které přijaly přístup orientovaný na člověka, kde se setkáte s týmy, které stojí za jejich nejnovějším výzkumem a inovacemi. Někteří lidé nazývají náš formát "design safari", někteří říkají, že je to VIP zákulisní zážitek nebo výzkumná cesta. Během týdne budete také zkoumat nejnovější trendy a objevy ve virtuální realitě, umělou inteligenci, udržitelnost a budoucnost technologií. Dozvíte se o nejnovějších inovačních metodikách a nejlepších nástrojích pro řízení produktů a podniků a máte příležitost klást jakékoli otázky v neformální atmosféře.
Veškeré přednášky a workshopy se uskuteční ve stávajících agenturách a poskytnou účastníkům lepší kontext tohoto tématu. Tento program je navržen tak, aby vám poskytoval inspiraci a nástroje pro vaši práci, aby vám pomohl získat odborné stanovisko k vašim současným projektům a aby vás informoval o nejnovějších trendech v oboru.

Během týdne budete mít:

WORKSHOPY

Budeme se ponořit do londýnského technologického a kreativního průmyslu tím, že vás propojíme s nejvlivnějšími lidmi v průmyslu a odvedeme vás do kanceláří předních britských firem. Každý řečník bude sdílet své vlastní pohledy a bude schopen zodpovědět všechny vaše dotazy. Tím, že máme pouze 20 účastníků tohoto programu, zajistíme, aby každý z vás získal co nejvíce zkušeností.

NÁVŠTĚVA SE ZASTAVIT LONDONOVÉ SPOTY

Budete moci vidět nejlepší pohled na Londýn z vrcholu mrakodrapu; navštívíte nejzajímavější výstavy roku a zjistíte, kde tvořivá komunita Londýna tráví svůj volný čas. Navíc dostanete doporučení, jak řídit své vlastní průzkumy, s tipy na nejlepší místa k jídlu, pití a relaxaci v hlavním městě Velké Británie.

ZÁVĚREČNÁ PARTY

Na konci tohoto intenzivního týdne pořádáme párty pro všechny účastníky, s přednášejícími, speciálními hosty a lidmi z průmyslu. Po předložení certifikátů každému účastníkovi budeme mít pár nápojů a párty. Je to skvělá příležitost pro každého, aby získal užitečné kontakty, představil se a užil si společnost inspirativních a úspěšných lidí.

STRUKTURA PROGRAMU:

Každý den se budou skládat z různých aktivit, aby se maximalizovala vaše zkušenost s učením.

Ranní host: první aktivita dne zahrnuje neformální rozhovor, který aktivuje mozek a tělo, aby získal kreativní podněty dne. Budete komunikovat s ostatními účastníky, sdílet své nápady, zkušenosti a očekávání na den a setkáte se s místními profesionály, abyste se dozvěděli více o zákulisí inovačního průmyslu.

Ranní zasedání: je to první zasedání dne, bude mít formu přednášky, rozhovoru o ohni nebo workshopu v jedné z londýnských špičkových firem.

Obědní přestávka: mezi ranním a odpoledním zasedáním budeme mít krátkou přestávku, když budete mít možnost obědovat a vychutnávat si okolí místních programových míst.

Odpolední zasedání: je to druhé zasedání dne, kdy budete mít možnost navštívit jinou špičkovou agenturu v Londýně a poslouchat tým, který odhalí nástroje a metodiky, které používají v každodenní práci.

Debrief a město: po dlouhém dni pohlcení nových způsobů práce, inovačního a tvůrčího myšlení budeme debatovat o obsahu dne, abychom je lépe organizovali v našich myslích. Tato aktivita bude krátká a angažovaná a bude se konat hned po odpoledních setkáních v místech, která můžeme navštívit jako kulturní a společenské aktivity, jako jsou muzea, galerie, eventové prostory nebo bary.

KTEŘÍ PROGRAM PŘIJÍMA?

 • CEO, CIO a majitelé firem
 • vedoucí oddělení designu a inovací
 • produktových manažerů a vedoucích týmů
 • návrháři služeb a zkušeností
 • UX výzkumníků
 • inovace a trendy

BUDETE UČIT

 • Jaké metody a postupy používají firmy k vytváření nových produktů
 • Jak vytvořit kulturu posedlou zákazníky
 • Jak vytvářet tržní strategie
 • Osvědčené postupy inovací v oblasti firem
 • Chyby, které společnost učinila při provádění výzkumu a spouštění produktů
 • Nejnovější trendy v oblasti AI, VR, robotiky a nových technologií
 • Jak poznat skutečné inovace
 • Jak plánovat kancelářské prostory k podpoře kreativního řešení problémů
 • Jak sdílet své nápady s klienty a investory efektivněji

KURATORY KURATORY

Ekaterina Solomeina, spoluzakladatel Future London Academy

Ekaterina je projektant, inovace a TEDx reproduktor. Za posledních 14 let spolupracovala s nejlepšími inovačními a inovačními firmami na celém světě a pomáhala rozvíjet značky, vyvíjet designové týmy a vytvářet nové digitální produkty. Mezi její klienty patří společnosti Coca-Cola, Microsoft, Versace, Sony a další.

PLÁN

16. – 20. Září, 10:00 - 18:00

V pátek od 18:00 do 21:00 budeme mít párty / síťové akce.

Někteří delegáti dávají přednost tomu, aby zůstali po víkendu po dokončení oficiálního programu a vybrali jsme si některé zajímavé výstavy a místa, která můžete navštívit ve vlastní době. Pokud máte v sobotu ráno jiné závazky a potřebujete cestovat domů, je to také v pořádku.

NÁKLADY

£ 995

(S výhradou 20% DPH, pokud platíte jako jednotlivec, který žije v Evropě, ve Velké Británii nebo jste podnikání ve Velké Británii)

CENA ZAHRNUJE

 • všechny rozhovory, návštěvy kanceláří, diskuze a workshopy
 • výstavních vstupů a plánovaných kulturních aktivit během programu
 • party / síťové události na konci týdne
 • certifikáty
 • V ceně nejsou zahrnuty poplatky za převody bank, jídlo, cestování, vízum, ubytování nebo jiné zvláštní výdaje.

UBYTOVÁNÍ

Doporučujeme pobývat v oblasti Shoreditch, protože většina zasedání se bude konat tam. Je to nejkreativnější část Londýna, takže toho bude hodně vidět. Nejbližší stanice metra je Old Street. Jsme partnerem 3 skvělé hotely, aby vám ty nejlepší nabídky, použijte níže uvedené odkazy:

 • M by Montcalm (vyberte: London Shoreditch Tech City nebo Royal London House)
 • Ace Hotel (Zadejte kód pro slevu: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (vyberte město London Old Street)

Jak se přihlásit

Chcete-li požádat o kurz, vyplňte formulář v dolní části stránky a my vás budeme kontaktovat s informacemi o platbě a dalšími kroky.

Místa v kurzu jsou omezena na maximálně 25 osob.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Future London Academy »

Poslední aktualizace Duben 6, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 16, 2019
Duration
1 týden
Denní studium
Price
1,995 GBP
Plný program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 16, 2019
End Date
Zář 20, 2019
Termín odevzdání přihlášek

Zář 16, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Zář 20, 2019

Design Thinking & Innovation Week 2018