Přečtěte si oficiální popis

Vytvořte zážitky, se kterými se lidé zamilují. Získejte inspiraci pro vaše současné projekty a rady, jak vytvořit návrhový tým vašich snů. Zjistěte tajemství toho, co dělá produkty úspěšné a jaké jsou chyby společnosti při vytváření nových služeb. Během celého týdne se ponoříte do londýnského technologického a kreativního průmyslu, který zkoumá nejžhavější trendy a nejnovější vynálezy. Budete mít šanci setkat se s týmy, které stojí za nejdokonalejšími produkty, a seznámit se s tím, jak přistupují k strategii designu a strategie UX, spolupracují s klienty a zlepšují své služby. Tento program se skládá z klíčových prezentací, případových studií. Firemní rozhovory, diskuse u kulatého stolu a mini-workshopy, které se uskutečňují v kancelářích společnosti - poskytují ještě lepší přehled o tom, jak pracují a spolupracují. Někteří lidé nazývají náš formát "design safari", někteří říkají, že je to VIP zákulisní zážitek nebo výzkumná cesta. Jedná se o velmi čerstvý způsob, jak se učit a prozkoumat průmysl. A nejlepší část je - tento týden strávíte jako součást malé skupiny 25 podobně smýšlejících podnikatelů, návrhářů UX a produktových manažerů z celého světa.

Během týdne budete mít:

WORKSHOPY

Budeme se ponořit do londýnského technologického a kreativního průmyslu tím, že vás propojíme s nejvlivnějšími lidmi v průmyslu a odvedeme vás do kanceláří předních britských firem. Každý řečník bude sdílet své vlastní pohledy a bude schopen zodpovědět všechny vaše dotazy. Tím, že máme pouze 20 účastníků tohoto programu, zajistíme, aby každý z vás získal co nejvíce zkušeností.

NÁVŠTĚVA SE ZASTAVIT LONDONOVÉ SPOTY

Budete moci vidět nejlepší pohled na Londýn z vrcholu mrakodrapu; navštívíte nejzajímavější výstavy roku a zjistíte, kde tvořivá komunita Londýna tráví svůj volný čas. Budeme mít pint v nejstarších hospodách v Londýně - 200, 300, 400 a dokonce i 500 let. Navíc dostanete doporučení, jak řídit své vlastní průzkumy, s tipy na nejlepší místa k jídlu, pití a relaxaci v hlavním městě Velké Británie.

ZÁVĚREČNÁ PARTY

Na konci tohoto intenzivního týdne pořádáme párty pro všechny účastníky, s přednášejícími, speciálními hosty a lidmi z průmyslu. Po předložení certifikátů každému účastníkovi budeme mít pár nápojů a párty. Je to skvělá příležitost pro každého, aby získal užitečné kontakty, představil se a užil si společnost inspirativních a úspěšných lidí.

Struktura programu:

 • Ranní host: první aktivita dne zahrnuje neformální rozhovor, který aktivuje mozek a tělo, aby získal kreativní podněty dne. Budete komunikovat s ostatními účastníky, sdílet své nápady, zkušenosti a očekávání na den a setkáte se s místními profesionály, abyste se dozvěděli více o zákulisí inovačního průmyslu.
 • Ranní zasedání: je to první zasedání dne, bude mít formu přednášky, rozhovoru o ohni nebo workshopu v jedné z londýnských špičkových firem.
 • Obědní přestávka: mezi ranním a odpoledním zasedáním budeme mít krátkou přestávku, když budete mít možnost obědovat a vychutnávat si okolí místních programových míst.
 • Odpolední zasedání: je to druhé zasedání dne, kdy budete mít možnost navštívit jinou špičkovou agenturu v Londýně a poslouchat tým, který odhalí nástroje a metodiky, které používají v každodenní práci.
 • Debrief a město: po dlouhém dni pohlcení nových způsobů práce, inovačního a tvůrčího myšlení budeme debatovat o obsahu dne, abychom je lépe organizovali v našich myslích. Tato aktivita bude krátká a angažovaná a bude se konat hned po odpoledních setkáních v místech, která můžeme navštívit jako kulturní a společenské aktivity, jako jsou muzea, galerie, eventové prostory nebo bary. ux-1.jpg

Kdo se účastní tohoto programu?

 • Kreativní ředitelé a vedoucí oddělení designu
 • Digitální návrháři produktů, UX a vizuální návrháři
 • Návrháři a vedoucí týmů
 • UX výzkumníků a analytiků
 • Návrháři služeb a majitelé produktů

Naučíte se:

 • Osvědčené postupy při provádění výzkumu, prototypování, testování a spuštění produktu
 • Role DesignOps v organizaci
 • Jak může lidské řešení pomoci vašim projektům
 • Jak nejlépe pracují světový návrhářský tým a firmy: procesy, pracovní prostory a kultura
 • Nejnovější metodologie a nástroje pro návrh digitálního produktu
 • Tendence v oblasti návrhu produktů pro web, mobilní telefony, notebooky a IOT
 • Jak udržet návrhový systém
 • Jak úspěšně růst a řídit týmy pro návrh
 • Osvědčené postupy při vytváření strategie UX pro společnost s více produkty

Kurátor kurzu

Yury Vetrov, ředitel designu ve skupině Mail.ru

yury-2018.jpg

Jury řídí návrhový tým v Mail.Ru Group, jedné ze dvou největších ruských internetových společností, které vyvíjejí 20 multiplatformních produktů. Předtím, než se v Mail.ru konal velký obchod, měla Yury své vlastní poradenské služby UX. On také provozuje blog na UX Strategy v ruštině, vyčistí jednu z nejpopulárnějších UX komunit, píše pro Smashing Magazine a UXMatters, organizuje Moskvu Dribbble Meetup a vyučuje na Britské vysoké škole umění

Plán

12. - 16. srpna od 10 do 18 hodin

V pátek od 18:00 do 21:00 budeme mít párty / síťové akce.

Někteří delegáti dávají přednost tomu, aby zůstali po víkendu po dokončení oficiálního programu a vybrali jsme si některé zajímavé výstavy a místa, která můžete navštívit ve vlastní době. Pokud máte v sobotu ráno jiné závazky a potřebujete cestovat domů, je to také v pořádku.

Náklady

Cena zahrnuje:

 • všechny rozhovory, návštěvy kanceláří, diskuze a workshopy
 • výstavních vstupů a plánovaných kulturních aktivit během programu
 • party / síťové události na konci týdne
 • certifikáty

V ceně nejsou zahrnuty poplatky za převody bank, jídlo, cestování, vízum, ubytování nebo jiné zvláštní výdaje.

Ubytování

Doporučujeme pobyt v oblasti Shoreditch, protože většina zasedání se bude konat tam. Je to nejvíce kreativní část Londýna, takže bude hodně co vidět. Nejbližší stanice jsou stanice Old Street.

Naším partnerem byly 3 skvělé hotely, které vám poskytnou ty nejlepší nabídky, použijte níže uvedené odkazy:

 • M by Montcalm (vyberte: London Shoreditch Tech City nebo Royal London House)
 • Ace Hotel (Zadejte kód pro slevu: FUTURELNDN)
 • Premier Inn (vyberte město London Old Street)

Jak se přihlásit

Chcete-li požádat o kurz, vyplňte formulář v dolní části stránky a my vás budeme kontaktovat s informacemi o platbě a dalšími kroky.

Místa v kurzu jsou omezena na maximálně 25 osob.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Future London Academy »

Poslední aktualizace October 25, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 12, 2019
Duration
1 týden
Denní studium
Price
2,450 GBP
Kompletní program, sdílené ubytování
Deadline
Srp. 8, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp. 12, 2019
End Date
Srp. 16, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Srp. 8, 2019

Srp. 12, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Srp. 8, 2019
End Date
Srp. 16, 2019