Epic Profesionální pilot programu je přední část 141 schválila zrychlený FAA obchodního pilota školení.

Tento kurz je navržen tak, aby student s nulovou cvičném letu zkušeností na úrovni více Engine obchodního pilota za pouhých 6-8 měsíce. Zaměření tohoto obchodního pilota kurzu je, aby student nejprve získat solidní základ všeobecného letectví znalostí. Jakmile zběhlý v základech strategický, plný ponoření program spuštěn pro zvláštní styl učení studenta.

Dalším krokem je pro studenty rozvíjet své skutečné letové schopnosti a procvičit základní bezpečnostní procedury pomocí real-time simulace v naší Frasca Tru Flite a Mentor Level 5 pole výcviková zařízení. Tento kombinovaný založený trénink scénář s Výcvik pomocí počítače umožňuje studentům komfort učení a chyb na zemi. To zvyšuje jistotu, že znají a mohou úspěšně provádět postupy a manévry před zahájením skutečné lety v letadle, což šetří čas i peníze při obchodním výcvik pilotů. Naše programové napodobuje profesionální pilot, který zásadního výcviku letecké společnosti, přípravou vám za leteckou od prvního dne.

Svět potřebuje dopravních pilotů Rychlé

Svět prochází masivní pilotní nedostatek! Každoročně Boeing vyrábí statistiky o celosvětovou poptávku pilotů pro nadcházející desetiletí. Jak vidíte, je nezbytné, aby začnete komerční pilotní výcvik Nyní se ujistit, že využít této neuvěřitelné poptávce, dokud trvá. Jasný výhled pro letecký průmysl jsou objednávky na více letadel a přidání tras. Tento nárůst letadel a cest znamená, že na celém světě letecké společnosti budou muset najmout více pilotů, aby nejen krok s věkem odchodu do důchodu, ale přidání těchto zdrojů a tras. Tam je naléhavost pro letecké školy, aby zaměstnávaly více studentské pilotů a úspěšně vyrábět kvalitní dopravních pilotů Multi-Engine se rychle zaplnit regionální potřeby leteckých společností. S tlakem, aby vyplnil otevřené sloty, letecké společnosti hledají pro studenty, kteří ukončili komerční pilotní výcvik v letecké škole, který je připraven pro rychlonohý a pokročilé technické učebního prostředí. To je důvod, proč Epic vyvinula vlastní obchodní pilot školicí programy s očekáváním o výcvikového programu letecká společnost rychle vyvíjet nové piloty k profesionálům.

Jaký typ obchodního pilotního výcviku je uznáván jiných zemích?

Licence a certifikáty vydané Federálním úřadem pro letectví Spojených státech je celosvětově uznávané všemi úřady pro civilní letectví. Konkrétní země může mít mírně vyšší celkový přihlášen požadavek hodinu nebo dodatečné teorie, ale veškerý výcvik ověřen FAA se počítá, když jste společně potvrdili svou licenci (y) ve vaší zemi. Pro CAA, že vyžadují dodatečné letových hodin nebo teorie my prostě přidat ty hodiny do vašeho kurzu a přizpůsobit své obchodní pilotní výcvik. Tím je zajištěno návratu domů vše, co potřebujete, aby zahájila ucházíte o své práci na letecké společnosti.

Plánování Commercial výcvik pilotů

Prosím kontaktujte naši Přijímací tým pro více informací o našem FAA Commercial výcvik pilotů včetně flexibilních možností plateb, slev, speciality a dostupnosti třída sedačky. Třídy se rychle zaplní, takže se nemusíte zpoždění při odeslání přihlášky! Zahraniční studenti, mějte na paměti, že to trvá 30 až 90, aby plně získat váš M-1 vízum, takže budete chtít, abyste mohli začít co nejdříve si rezervovat M-1 pohovor. Pokud se stane obchodního pilota byla vždy Váš sen máme program pro vás a my jsme letový akademie jste dlouho hledali, které vám pomohou dosáhnout vaše sny stát se profesionálním pilotem.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
6 - 8 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Nigerian Student Appreciation

Colombian Student Appreciation

Saudi Arabian Student Appreciation