Úspěšní manažeři vědí, jak jejich rozhodnutí ovlivní ziskovost společnosti. Finance a účetnictví pro Non-finanční manažery poskytuje zkušený, non-finanční manažer s pochopení čísel stranu obchodu. V tomto osvědčení programu se dozvíte, jak využít finanční informace v situacích, skutečný-život řízení.

Tento tří-denní seminář představuje zásadní finanční řízení technik pro efektivní rozhodování-procesu a poskytuje vedení s pevným chápání podnikových financí. To vybaví non-finanční manažery s komplexní znalost finančních principů a pevné základy v oblasti finančního řízení analýzy. Účastníci se naučí interpretovat rozhodující finanční údaje způsobem, který jim umožní zvýšit jejich osobní efektivitu a dělat produktivnější firemní příspěvek. Program také nabízí účastníkům příležitost setkat se s vrstevníky, sdílet zkušenosti a rozšířit své obchodní znalosti.

Témata zaměřená

Performance Evaluation - Alternativní metody pro hodnocení provozní a finanční výkonnosti. Jak nastavit a používat, výkonnostní cíle pro vaši firmu.


Investiční analýza - Organizační kapitál rozpočtového procesu. Odhad peněžních toků z investice. Hodnocení alternativních investičních návrhů. Nastavení minimální přijatelnou míru návratnosti investice. Dopad inflace, daně, rozdělených nákladů a dalších faktorů na investiční rozhodování.


Leasing - Formy leasingu. Výhody a nevýhody leasingu. Díky pronájmu-nebo-buy rozhodnutí.


Růst prostřednictvím akvizic - Relevantní úvahy v podnikových kombinacích. Při pořízení dává smysl. Vyhodnocení akvizice kandidáta. Interní versus externí růst.


Financování podnikání - Alternativní zdroje kapitálu, včetně financování vlastního kapitálu, půjček a obchodních úvěrů. Měření nákladů na obchodní úvěr. Výběr nejlepší finanční mix s přihlédnutím k riziku, daně, načasování a out-of-pocket náklady.


Použití účetních údajů uvedených v rozhodnutí-Making - Stanovení data při analýze důležitých obchodních rozhodnutí. Vliv kontextu na data. Vyhodnocení dva společné rozhodnutí - svržení produkt a měnící se ceny produktu.


Cost-Volume-Hospodářský a obchodní analýzy rizika - Jak konstrukce rozhodnutí ovlivňují náklady ziskovým potenciálem a podnikatelské riziko. Použití nákladově-volume-ziskové analýzy zkoumat dopady alternativních struktury nákladů.


Režijní náklady a outsourcing rozhodnutí - Outsourcing jako řešení pro snížení nákladů na režii. Vyhodnocení outsourcing rozhodnutí firemní divize.


Osobní finanční plánování - Rozvoj finanční plán. Odchodu do důchodu mýty. Výběr podílového fondu. Podstatné výhody z 401 (k), Keogh plán nebo jiných daňových chráněné plánu.

Výhody Účast

  • Pochopit a efektivně využívat zveřejněné firemní finanční informace.
  • Pochopit, jak účetní datové toky a jak norem a předpisů ovlivnit konečné výsledky hlášeny.
  • Hodnotit finanční výkonnost podniků, strategie a investiční příležitosti.
  • Využijte jazyk účetnictví a finance, aby sebevědomě komunikovat s finanční komunitou.

Proč Firmy Sponzorované

Organizace, které sponzor zaměstnanci Finance a účetnictví pro Non-finanční Vedení seminář těžit z lepší růst produktivity prostřednictvím lepší finanční analýzy, odstranění dohady a lepší přesnost rozhodování, lepší interakci mezi finančními a non-finanční zaměstnanců, a více informovaná rozhodnutí o strategii , příjmů a investic.

Cílové publikum


  • Vedení a manažeři v klíčových, non-finanční pozice
  • Technické a výrobní odborníků, kteří dohlížejí operace
  • Vlastníci a vrcholoví manažeři malých a středně-velké firmy

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
3 dny
Kombinované
Price
2,475 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date