Co je zvláštního na kombinaci fotografického obrazu s textem? V zásadě bude vztah závisí na typu textu a fotografií, které se objevují současně. Zaměříme-li se na umělecké úrovni, získává na výraznosti nový produkt, nebo naopak, způsobí zmatek? Jaké jsou rozdíly a podobnosti mezi těmito dvěma prostředky sebevyjádření? Jako Michel Tournier zeptat, kombinující fotografie a text, nebude to jako snažit se míchat vodu s ohněm? Vlastně můžeme vytušit, že jsou tak rozdílné, a tak mnoho společných prvků, jako jsou bratři. V každém případě se předpokládá, že se jedná o kurz v celé řadě více otázek než odpovědí, jako jediný způsob, jak řešit vztah mezi těmito dvěma způsoby vyjádření se skrze neustálé dotazování, lámání klišé.

Zdá se, že je funkce obrazu je ilustrovat akce koná v textu, jak by to mělo vysvětlit, co vidíme v bývalé; Jinými slovy, jako je vždy prezentovány jako prostorové techniky, přední textu, časové techniky, ve kterých dochází k expozici, vysvětlení a příběh. Kromě tohoto základního komplementarity vztahy se prodlužuje v případě fotografického obrazu, protože jeho zvláštní vztah s realitou. Není obraz je jen skutečný dokument nebo literární textu jen fikce. Navíc, i přes jeho původu ilustrovaný, fotografování začne mluvit konečně zaměřit prostor v čase; a toto vnímání je to, co zaujal mnoho spisovatelů od příchodu daguerrotypie.

Kurz bude zahájen v každé relaci, série srovnávacích pojmů tranzitních konjunkce různých typů fotografií a textu, pozorování provoz interakcí v práci různých autorů. Zásadní je bude praktická práce nutné k účastníkům, v tom smyslu, že se podílejí na vznesené otázky a učinit sérii krátkých praktik uvnitř i mimo třídu.

Zobraz 13 více kurzů z GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 měsíc
Kombinované
Price
230 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date