Future Fashion Tech Short Course

IFA Paris

Popis programu

Read the Official Description

Future Fashion Tech Short Course

IFA Paris

 • Campuses: Paříž
 • Doba trvání: 5 dní / 30 hodin
 • Formát: Intenzivní
 • Jazyk: angličtina
 • Příjem: duben 2019, červenec 2019
 • Poplatek za školení: 1 500 EUR
 • Omezeno na: 15 studentů ve třídě

Budou roboty převzít? Je umělá inteligence v módě vymýcena? Je módní průmysl někdy dohnat digitální inovace? To jsou jen některé z pálčivých otázek, které budou zkoumány na tomto jedinečném krátkém kurzu v IFA Paris . Spojením teoretického a praktického učení dohromady v disciplínách módy a techniky vás vaše týdenní intenzivní cesta představí nejnovějším novinkám, které narušují módní průmysl. Budete vedeni řadou diskusí o rozšíření svého analytického a kritického myšlení, stejně jako příležitost získat praktické zkušenosti se stroji a softwarem, abyste zapálili vaši kreativitu a technické dovednosti. Prozkoumáte a uvidíte technologické témata, jako je 3D tisk, módní výpočetní technika, Internet věcí (IoT) a umělá inteligence.

Cíle kurzu:

 • Poskytněte účastníkům základní poznatky o předmětu módní techniky, které budou v průběhu kurzu uplatňovat v průběhu kurzu neustálé kritické myšlení o tom, jak technologie budou narušovat současný i budoucí módní systém.
 • Představte účastníkům technologií, jako je 3D tisk a Internet věcí (IoT), prostřednictvím řady intenzivních hands-on masterclasses.
 • Rozšiřte účastníky o povědomí o rolích v módním průmyslu za tradičními archetypy jako je "módní vědci" a o tom, jakým způsobem jsou současné role ovlivňovány pokroky, jako je automatizace.
 • Rozvíjet perspektivy účastníků týkající se strategií digitální inovace a místa technologického pokroku v mnoha disciplínách v globálním prostředí.

Výsledky kurzu:

Kurz budete absolvovat s experimentálním portfoliem, včetně fyzického 3D prototypu, programování v praxi a 3D digitálních souborů, které byste chtěli dále rozvíjet mimo kurz a nové znalosti inovace módních technologií.

Struktura kurzu

Tento krátký kurz je pro začátečníky a žádné předchozí zkušenosti se nevyžadují. Je však nutný hluboký zájem jak o módu, tak o technické aspekty technologie, aby získal co nejvíce z kurzu. Studenti budou mít přístup ke strojním zařízením prostřednictvím partnerského laboratoře * a jsou povzbuzováni, aby pracovali na rozvoji svých dovedností mimo plánované zasedání. Kurz bude zahrnovat:

Den 1: Módní Tech: co, proč a jak?

Tento krátký kurz začíná hlubokým potápěním přesně to, co je módní techno, proč je relevantní pro dnešní společnost a jak ji uvádí na trh. Získáte náhled a přehled makerů na pokrok v oblasti průmyslu, než získáte své kreativní nápady v seminářích o zjišťování produktů, což vyvrcholí hypotézou, kterou můžete prozkoumat po zbytek krátkého kurzu. Metodiky, které jsou tradičně rozmístěny v technologickém vývoji, se budou aplikovat na módní návrhářský a vývojový proces, a tak vám poskytnou základový rámec pro tento týden. Cílem je přinést vám budoucí myšlení v budoucnu!

Den 2: 3D masterclass

Den 2 je praktickým ochutnávkem do všeho 3D. Budete mít 3D cestu, jak navrhnout a prototypovat 3D model pomocí 3D tiskáren. Zde prozkoumejte potenciální možnosti rychlého prototypování a jak mohou návrháři využít technologický pokrok, který pomůže při vývoji a vývoji produktu. Možnosti jsou nekonečné: uděláte si boty? Šperk? Pytel? Neexistují žádná pravidla a cílem této sekce je maximalizovat vaši zvědavost s nejmodernějšími stroji. Vyjedete s 3D prototypem a CAD soubory, které budete moci pracovat ve vlastním volném čase.

Den 3: Módní výpočetní technika

V polovině týdne skutečně zažijete konvergenci módy a techniky v jednodenní masterclass praktických workshopů v oblasti počítačové vědy a jejích schopností v módním kontextu. Společnosti, jako je Farfetch a Stitch Fix, představíš si dalšího jednorožce? Účastníci budou vedeni prostřednictvím základních počítačových programovacích jazyků, jako je Python, a provedeni sérií cvičení, které povzbudí přemýšlet nad tím, jak by výpočetní a datová věda mohla posílit módní ekosystém.

4. den: módní technologie a inovace v módním systému

Technologie je v konečném důsledku nástrojem a nástroje pomáhají inovacím řešit problémy složitých problémů. 4. den rozděluje roztříštěný módní systém a dodavatelský řetězec, ve kterém 4. průmyslová revoluce řeší mnohé z těchto složitých problémů. Budete prozkoumáni teoretickými debaty a povzbuzujete vás, abyste přemýšleli nad budoucností módy, který pak provedete praktické workshopy o tom, jak spustit výrobky na bázi módních technologií na trh. Módní průmysl potřebuje jednotlivce, aby je otřásli a opravdu narušují tradiční paradigma, kterou se naděje tento den inspirají.

5. den: výzva v oblasti inovací

Poslední den výcviku vás vyzývá k inovacím tím, že využijete všechny týdenní učení, nové znalosti a inspirativní myšlenky. Inovační výzva vám IFA Paris jeden z průmyslových partnerů společnosti IFA Paris , který bude pracovat v týmu, aby experimentoval, zamýšlel a uzavřel životaschopná řešení. Cílem výzvy je přemýšlet mimo krabici a přerušit pravidla toho, co víme o módě. Jako budoucí průkopníci módy budete povzbuzováni, abyste přinesli své nové nápady na stůl bez omezení. Den se ukončí tím, že představíte své nápady a oslavíte úspěšné dokončení intenzivního a obohacujícího týdne.

Požadavky

 • Doporučená úroveň angličtiny je IELTS 5.5 (pro pochopení a průběh kurzu). Certifikát IELTS se nevyžaduje, ale chceme si být jisti, že budete schopni porozumět kurzu.
 • Min. 18 let starý
 • Zájem o módní technologie a inovativní módu
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace October 19, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Dub. 2019
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
5 dny
Denní studium
Price
Cena
1,500 EUR
Poplatek za školné
Information
Deadline
Locations
Francie - Paris, Île-de-France
Datum začátku : Dub. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Dub. 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Červenec 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu