Read the Official Description

Proč jsou ostrovy Galápagos?

Na světě není žádné místo jako Galapágy. Nachází se 600 kilometrů od pobřeží Ekvádoru, tyto 3,5 miliony let staré ostrovy jsou domovem některých nejvzácnějších druhů na planetě a jsou tam, kde Charles Darwin poprvé formuloval svou teorii přírodního výběru. Studium v ​​zahraničí u nás umožňuje objevit neuvěřitelnou krásu a biologickou rozmanitost Galápagských ostrovů, které uchvátilo slavné vědce a světové cestovatele po celá desetiletí.

Co budete studovat?

Tento třítýdenní lednový termín je ideální pro studenty, kteří se zajímají o mořskou ekologii a environmentální studia. Budete studovat na Galapagském akademickém institutu pro umění a vědy (GAIAS) na ostrově San Cristóbal. Tento vzdálený areál Universidad San Francisco de Quito byl založen k dalšímu úsilí o zachování a udržitelný rozvoj na ostrově Galápagos.

Galapágy jsou vaší třídou. Během svého času se dozvíte o ekologii námořních stanovišť nacházejících se na pobřeží těchto ostrovů. Díky četbě kurzů, diskusím a výukám souvisejícím s kurzem se také začnou objevovat účinky, které má člověk na tyto citlivé ekosystémy. Odjedete zde s komplexnějším pochopením vztahu mezi člověkem a životním prostředím.

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí, který zahrnuje nejvyšší kvalitu akademických a kulturních zážitků. Nabízíme jedinečný kurz, který zkoumá mořské ekologii a ekosystémy na ostrově Galapágy prostřednictvím in-hloubkového a praktického přístupu. Naši světoví profesoři rozšiřují své akademické zkušenosti a poskytují vám nové perspektivy každý den ve třídě.

Tento lednový termínový program je organizován prostřednictvím Galapagos akademického institutu pro umění a vědy (GAIAS), vzdáleného areálu univerzity San Francisco de Quito (USFQ), který se nachází na ostrově San Cristóbal. Zatímco na ostrovech Galápagos se zapíšete do jednoho kurzu, získáte celkem 3 kredity.

Ve třídě a na řadě výletů souvisejících s chodem se naučíte hlouběji o ekologii mořských stanovišť nacházejících se na pobřeží těchto ostrovů, včetně korálových útesů, skalnatých břehů a hydrotermálních průduchů. Objevíte také vliv lidského vlivu na tyto citlivé ekosystémy. Váš kurz je vyučován v angličtině a předchozí španělské studium není nutné.

Kurzy

 • EG 396 Marine Ecology

Partnerská instituce

Galapagský akademický institut pro umění a vědy (GAIAS)

GAIAS je vzdálený areál Universidad San Francisco de Quito (USFQ), který byl založen na dalším úsilí o zachování a udržitelný rozvoj na ostrově Galápagos. Jako akademická a výzkumná instituce světové úrovně přitahuje GAIAS jak místní, tak zahraniční studenty a učence z celého světa.

Každodenní život

Chceme, abyste se cítili jako doma na ostrovech Galápagos, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli rychle se zapojit do života studentů. Z rodokmenů s místními obyvateli na terénní výlety, které navštěvují ostrovy kolem San Cristóbalu, je naší snahou zajistit, abyste měli co nejužívanější zkušenost. Budete zde žít s místními obyvateli po většinu svého času, což vám pomůže seznámit se s Galapágy, jeho lidmi a svou kulturou.

Orientace

Program začíná jednodenní povinnou orientací v Quito, který vás seznámí s pracovníky IES Abroad , Vašimi spolužáky a vaším programem. Témata zahrnují:

 • Setkání IES Abroad studentům a IES Abroad pracovníky
 • Diskuse o mezikulturním porozumění, bezpečnosti, ekvádorském rodinném životě a praktických aspektech života
 • Pomoc při navigaci v oblasti dopravy, bankovnictví a nakupování

Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte ostrovy Galápagos, bude se cítit jako doma.

Homestay - Máte soukromý, zařízený pokoj v domě rodiny nebo señora na ostrově Galápagos. Ubytovaní hosté poskytují snídani a večeři.

Poznejte své nové město

1. Prozkoumejte výzkumnou stanici Charles Darwin

Musíte se podívat na začínající vědce, prozkoumat chovné centrum a dozvědět se o fascinující historii a ekologii ostrovů.

2. Viz želvy v Turtle Bay

Můžete jen pozorovat mláďata vynořující se z jejich vajec a mířící do oceánu!

3. Šnorchl s mořskými lvy

Vydejte se na pláž La Loberia a strávte jeden den na slunci s těmito jedinečnými mořskými savci.

4. Zavěste s místními tučňáky

Projděte si výlet do Las Tintoreras a získejte těsné a osobní spojení s ostrovními tučňáky.

5. Navštivte Santa Cruz Fish Market

Sledujte, jak rybáři vykládali své úlovky ze dne a chytili kousnutí čerstvých mořských plodů.

Galapágy ostrovy leden termín - mořské ekosystémy Požadavky na aplikaci

Požadavky na způsobilost:

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,5 budou zvažovány případ od případu)
 • Byla doporučena jedna všeobecná biologie, environmentální studie nebo ekologický kurz na vysoké škole
 • Žádná předchozí španělská jazyková studie není nutná
 • Noví lidé se mohou účastnit, pokud mají 18 let věku a splňují výše uvedené požadavky.

Požadavky na aplikace:

 • Online přihláška: Žádosti mohou být vzaty v úvahu po zveřejněném termínu na dostupném místě. Vezměte prosím na vědomí, že pozdní žadatelé mohou být požádáni o předložení nevratného potvrzovacího zálohy při přijetí za účelem zajištění místa v programu. Kontaktujte nás s otázkami ohledně žádosti po uplynutí lhůty.

Po zpracování online aplikace pošlete následující údaje do účtu MyIESabroad:

 • Povolení domovské školy: Váš poradce v zahraničním studiu v zahraničí může buď dokončit autorizaci Domácí školou elektronicky prostřednictvím systému IES Abroad , nebo vyplněním výše uvedeného formuláře PDF. Konzultujte s Vaším studiem v zahraničí poradce, abyste zjistili, jak by chtěli dokončit vaše domácí školní povolení.
 • Oficiální přepisy pro každou vysokou školu / univerzitu, kterou jste navštívili od střední školy. Pokud máte více přepisů, IES Abroad bude průměrné GPA pro všechny vysoké školy / univerzity, které jste navštívili, a použijete kumulativní GPA při kontrole Vaší žádosti.
 • Barevná kopie pasu (pouze podpisová stránka a fotografická stránka).
 • Studenti, kteří navštěvují vysokoškolské instituce mimo území Spojených států, možná budou muset předložit výsledky zkoušek z anglického jazyka. Další informace získáte od svého zástupce IES Abroad .

DOPLŇKOVÉ POŽADAVKY, JE-LI KUMULATIVNÍ GPA NĚŽ 2.5:

 • Doporučení profesora Doporučení: Ačkoli neexistuje požadavek na délku, doporučení musí uvádět názor profesora na akademickou schopnost žadatele pokračovat v praxi na vysoké škole v cizí zemi kromě informací, které by pomohly IES Abroad lépe porozumět žadatel.
 • Osobní akademická esej: Ačkoli neexistuje požadavek na délku, esej se musí zabývat Vaším GPA, jakýmikoliv konkrétními akademickými úkoly, kterým jste se setkali, důvody, proč jste si zvolili tento program IES Abroad a jak se hodí do vaší akademické kariéry.

Cestovní pas

 • Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Navštivte cestovní kancelář travel.state.gov, kde naleznete paušální agentury ve vaší oblasti.
 • Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Navštivte cestovní kancelář travel.state.gov, kde naleznete paušální agentury ve vaší oblasti.
 • Občané USA, kteří jsou držiteli platného cestovního pasu, nemusí získat vízum na vstup nebo studium do Ekvádoru. Občanům, kteří nejsou občany USA, může být požadováno získání studentského víza před příjezdem. Pro více informací nás kontaktujte.

NA PRVNÍ POHLED

 • Jazykové předpoklady: Žádné
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Kredity: 3 kredity
 • Bydlení: Homestay
 • Odhadovaná cena: cena TBD
 • Nadcházející programové termíny: jaro 2019: 6. ledna - 26. ledna
 • Připravované termíny pro podání žádosti: jaro 2019 - 1. listopadu 2018
Program taught in:
Angličtina
IES Abroad

See 132 more programs offered by IES Abroad »

Last updated September 26, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
3 týdnů
Denní studium
Price
- Cena TBD
Deadline
Kontaktuj školu
Spring 2019
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline
Kontaktuj školu
Spring 2019

Led. 2020

Location
Application deadline
Kontaktuj školu
Spring 2019
End Date