General English

Všeobecné informace

Popis programu

Předmět: General English

Chtěl bych Vás přivítat na The Language Academy. Náš komfortní škola se nachází v moderní budově v Down-město Fort Lauderdale, jen kousek od pláže, banky, muzea a kaváren. A co je nejdůležitější, máme skvělé učitele a učebna mezery, které vám pomohou získat a naučit se anglický jazyk v dynamické nastavení. Navíc, náš vzdělávací program obsahuje mnoho aktuálních aspektů, které nabízí naše okolí a vytvářet příležitosti pro "kontextové učení".

Naše zařízení

Naše state-of-the-art Media Lab zahrnuje TV / VCR, jazykové vzdělávání software a CD-Rom zařízení pro individuální a třídní použití. Díky našich kurzů, self-přístupové Media Center a naší živé sociální program aktivit a exkurzí, jsme si jisti, že budete co nejvíce ze svého pobytu v Fort Lauderdale-a učit se anglicky rychleji a lépe.

Váš první den

Když přijedete na Language Academy, se členem našeho personálu setkat se s tebou a zkontrolovat vaši registraci. Dále budete požádáni, aby rozřazovací test se skládá z písemné a poslechu testu. Pak budete mít rozhovor s ředitelem studia nebo Senior Teacher. Během tohoto rozhovoru bude posuzovat vaše porozumění mluvené angličtině. Umístění úroveň je založena na kombinaci výsledků těchto dvou zkoušek. Během prvního dne, budou naši pracovníci vám představil školy, místní vybavení a život ve městě Fort Lauderdale.

Úrovně kurzu

K dispozici je speciální studijní program pro každou úroveň a náš systém třídění umožňuje přejít do další úrovně, když jste připraveni. Existuje osm úrovní studia:

  • Začátečník
  • Základní
  • Pre-Intermediate
  • Intermediate (2 úrovně)
  • Upper Intermediate
  • Pokročilý

Naše třídy jsou malé a pečlivě třídí. Maximální počet studentů ve výkonné hřiště je 5 a je maximálně 14 studentů ve Všeobecné anglické třídě. Toto pravidlo platí pro všechny denní kurzy. Všechny kurzy jsou nadnárodní a angličtina je vždy prostředkem komunikace s učiteli a ostatními studenty.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

TLA - Language Academy "Academy je přední angličtiny pro zahraniční studenty a manažery negocios.La osobní pozornost a kvalitní výuka je naše první prioridad.Sabemos a pochopit, jak důležité je pro an ... Čtěte více

TLA - Language Academy "Academy je přední angličtiny pro zahraniční studenty a manažery negocios.La osobní pozornost a kvalitní výuka je naše první prioridad.Sabemos a pochopit, jak důležité je pro anglický jazyk učí Ud.el . tedy kurz angličtiny na naší akademii, je kompletní zážitek, jak akademicky a sociálních a kulturních aspektů života ve Spojených státech, a inverze představují výstup do vaší budoucnosti. Použitá metodika by CRP je v podstatě orientovaný a soustředěné estudiante.Nuestros učitelé se zaměřují na Vašich potřeb, zájmů a cílů. Ty, student povzbuzováni k aktivní účasti na kulturních aktivitách a práci v terénu mimo Akademii. Tak, plně využívá svého postavení ve Spojených státech. Naši učitelé a poradci a sledovat jejich akademické pokroku prostřednictvím kurzu, a zajistit, že učení je efektivní. Díky důkladné hodnocení a některé počáteční zkoušky, student je umístěn v příslušné úrovně angličtiny. Průběh každého studenta je pravidelně monitorován učitelů v průběhu studia. Týdenní revize materiálu diktované travez testu hodnotit svůj pokrok je. Ředitel studií je k dispozici denně setkat se studenty, kteří ji potřebují, a tím odpovědět na jakékoliv dotazy nebo připomínky týkající se osnov. Učitelé a administrativní pracovníci jsou k dispozici studentům v průběhu svého státu, aby jim poskytly praktickou pomoc. Ty, student povzbuzováni k aktivní účasti na kulturních aktivit a výletů pořádaných Language Academy v "reálném světě". Takže těžit nejvíce ze svého pobytu ve Spojených státech. Méně
Fort Lauderdale