Přečtěte si oficiální popis

Aby UTS zajistila obsazovací pracovní plán, poskytuje třídy v intenzivním blokovém režimu. To vytváří impresivní zkušenost, v níž studenti pracují se svými vrstevníky v týmovém simulovaném projektovém prostředí. Studenti získají také praktické zkušenosti tím, že pracují na projektech v reálném životě, v učebně, na pracovišti nebo pomocí počítačových simulací. Studenti například nedávno vypracovali projektové plány pro nadaci Jack Thompson, bezplatnou radu pro zdravotní péči Austrálie (CHC) a řadu průmyslových sdružení. Akademičtí pracovníci UTS stojí na čele výzkumu řízení projektů na mezinárodní úrovni. Tato šíře znalostí zajišťuje, že studenti mají přístup k předním myšlenkám používaným v kontextech projektů i organizací. Náš pedagogický pracovník také zahrnuje speciální hostující lektory z UTS a instituce a organizace v Austrálii a zámoří. Absolventi mají detailní znalosti o tom, jak řízení projektů přímo zvyšuje produktivitu a ziskovost. Jsou schopni dodat projekty, které pomáhají organizacím dosáhnout strategických cílů.

Úspěšní absolventi kurzu mohou: vybrat a používat širokou škálu nástrojů a metod používaných k řízení projektů, demonstrovat pochopení reflexní praxe, ukázat chápání aplikace etických principů na praxi řízení projektů v různých prostředích jak v Austrálii, tak v Austrálii. mezinárodně demonstrují chápání komunikace v různých formách v různých kulturně různorodých kontextech projektu rozumí vhodným informačním systémům pro použití v kontextu řízení projektu rozumí principům zapojeným do řízení vztahů mezi klíčovými partnery projektu rozumí principům vedoucímu týmu projektů v kulturně různorodých týmech uplatňují nadaci - dovednosti na analýzu problému a rozhodování - aplikovat kritické myšlení a tvůrčí dovednosti řešit problémy v kontextu řízení projektů pochopit a aplikovat základní výzkumné dovednosti demonstrovat znalosti základních systémů systémů myšlení, jak se to týká projektu nagement.

Absolventi programu řízení projektů v UTS mohou vytvářet kariéru jako projektoví manažeři a specializovat se na odvětví prostřednictvím dílčích (pouze magisterských). Získané poznatky z programu pomáhají absolventům zlepšit své dovednosti, aby mohli řídit projekty jako součást své současné pozice a přesunout se na pozice seniorů na úrovni ředitelů.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 57 více kurzů z University of Technology Sydney »

Poslední aktualizace November 20, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
0.5 - 1 rok
Kombinované
Denní studium
Price
15,750 AUD
v AUD za relaci 24 cp
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date