Filter
Graduate Certificate
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je absolvent získá studenty, kteří chtějí prohloubit znalosti ve svém oboru. Díky kratším programu Absolventi jsou schopni udržet up-to-date v daném odvětví s cílem zlepšit kariérní vyhlídky.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Jazyky

UMaineOnline (University of Maine)

Každý rok, dva klíčové poznatky Národního psaní projektu se odehrávají v ročním institutu Maine psaní projekt - šest Zápočet sekvenci při UMaine. ... [+]

Obecný přehled učitel - konzultant v písemné formě certifikátu

Význam vysoce kvalitních učitelů v každé třídě je uznávaným prioritou v americkém školství. Výuka psaní, zejména, byl identifikován jako high-profil znepokojení v našich školách. Národní Psaní Projekt byl založen v roce 1974, a University of Maine (UMaine) se stal místem Národního psaní projektu v roce 1997. Od té doby se obě organizace přišli být identifikována nejen s kvalitní psací výuky, ale také s rozvojem vůdce profesní rozvoj pro psaní a gramotnosti ve vlastních školách a na státní a národní úrovni.

Každý rok, dva klíčové poznatky Národního psaní projektu se odehrávají v ročním institutu Maine psaní projekt - šest Zápočet sekvenci při UMaine. Za prvé, efektivní programy odborného rozvoje představují časté a pokračující příležitosti pro učitele psát, stejně jako zkoumat teorii gramotnosti a pedagogickou praxi dohromady. Za druhé, učitelé, kteří jsou dobře informovaní a efektivní ve své praxi může být úspěšné učitelé z jiných učitelů, stejně jako partneři v pedagogického výzkumu, vývoje a implementace. Kolektivně, učitele představitelé jsou naším největším zdrojem pro vzdělávací reformy. Tento učitel-orientovaný přístup k profesnímu rozvoji Bylo prokázáno, že jsou účinné při dosahování dlouhodobých, systémová zlepšení. Proto je hodnota pro účastníky, administrátory a komunit na všech úrovních v certifikátu, který rozpoznává ti, kteří dokončili plné, dvanáct kreditní doplněk kurzů v rámci programu psaní projektu na University of Maine.... [-]

Spojené státy americké Orono
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině