Filter
Graduate Certificate
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát absolventa je obvykle získané z vysoké školy nebo univerzity poté, co student již dokončil bakalářský titul. Tento intenzivní kurz studia je často krátký a učí pokročilé, odborné dovednosti a znalosti.

Co je to certifikát vystudoval teologii? Certifikát vystudoval teologii umožňuje studentům studovat náboženství a jaký mají dopad na svět. Mnoho teologické programy se zaměřují na křesťanství, biblických pojmech a principech, a jak náboženská historie je vlivný v dnešním světě. Studenti mohou absolvovat kurzy, které pokrývají témata jako filozofie, teologie, ministerstva, křesťanství a jiným náboženstvím, studia Bible a historie. V závislosti na jejich profesní dráhu, studenti si mohou vybrat zaměřit své učení na výuku Bible, vůdčí schopnosti či náboženské základy.

Studenti zažít mnoho výhod vydělávat certifikát absolventa v teologii.Přemýšlivý studium náboženství často umožňuje lidem žít a pracovat aktivně, bez ohledu na to, jakou profesi vstoupí. Pokud je člověk zájem o práci v teologii, tento certifikát může jim pomoci dosáhnout jejich cílů.

Náklady na certifikátu absolventa teologie bude ovlivněn několika faktory. Náklady se budou lišit v závislosti na škole a regionu, ve kterém se nachází. Každý program pro vás zajímavé by měl být kontaktován za přesné informace o nákladech spojených s tímto certifikátem absolvent.

Mnoho lidí, kteří sledují certifikát absolventa teologie dělat tak ze zájmu o práci v církvi buď jako duchovenstvo, nebo jako vůdci. Některé pozice patří laické vůdce, pastor, seminaristy nebo misionář. Některé pozice vyžadují pokročilé studium. Tento certifikát absolvent může být použit jako cestě k danému studiu, přípravě studentů na nástrahami Master of Arts nebo doktorského titulu.

Podání žádosti o certifikát absolventa teologie lze provést on-line. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Teologie

St John's College

Pro ty, kteří chtějí získat pokročilé studium v ​​teologii prostřednictvím krátkého programu, nabízíme certifikát absolventa v teologii, ministerstvu a misi, který byl sc ... [+]

Pro ty, kteří chtějí získat pokročilé studium v ​​teologii prostřednictvím krátkého programu, nabízíme certifikát absolventa v teologii, ministerstvu a misi, který byl schválen Durhamskou univerzitou v rámci programu Common Awards. V tomto studiu na částečný úvazek budete studovat úroveň 5 a 6 modulů, obvykle za jeden rok.

Jedná se o přístupný kurz určený pro ty, kteří mají titul v jiném předmětu, a chtějí uvažovat o křesťanském významu svého odborníka

Moduly certifikátu absolventa

V průběhu roku budete studovat tři moduly:

První z biblických studií se zabývá klíčovými aspekty řady textů ve Starém a Novém zákoně, které vás zavedou do moderních přístupů k biblické kritice a vytvářejí způsoby, jak používat Bibli v různých osobních, ministerských a profesních situacích.... [-]

Spojené království Nottingham
September 2019
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině