Pokud máte rádi tvorbu, výrobu a mixování hudby pomocí technologií, pak tento kurz úrovně 3 hudební výroby je ideální způsob, jak rozvíjet své dovednosti pro tvůrčí práci nebo univerzitu.

ZLEPŠENÍ VAŠE HUDBY

Rozvíjejte své chápání toho, jak funguje hudba.

NAPSAT

Ovládněte umění vytváření stop pomocí DAW a remixových melodií od jiných umělců, kteří pracují v plně vybavených techno-

DJ VAŠE HUDBA

Prozkoumejte možnost dívat se na hudbu na živých akcích.

ROZVOJ OBCHODNÍCH ZPŮSOBŮ

Získejte dovednosti, abyste propagovali sebe a svou hudbu v rámci průmyslu.

START KREATIVNÍ KARIÉRA

Výběr tohoto kurzu úrovně 3 pro hudební produkci vám poskytne dovednosti, které můžete absolvovat na univerzitě nebo v kreativní práci.

Kreativní sektor je jednou z nejrychleji se rozvíjejících oblastí ekonomiky Spojeného království a je skvělým a vzrušujícím místem pro práci.

Tento kurz hudební výroby může vést k:

 • Kreativní titul na univerzitě, kde můžete získat další dovednosti v přípravě na práci. Může se jednat o hudební technologii nebo o jiný předmět, který vás zaujme. Budete muset absolvovat oba roky kurzu, abyste vytvořili body UCAS pro vstup do univerzity. Přístup nyní nabízí technologii FdSc v technologii zvuku a hudby.
 • Přístup k ročnímu kurzu Vývoj umělců, kde si můžete vzít hudbu na další úroveň při přípravě na profesionální práci.
 • Zaměstnanost nebo samostatná výdělečná činnost v kreativním průmyslu. Může to být hudební umělec nebo skladatel, nebo to může být do jiné oblasti hudebního nebo kreativního průmyslu.
 • Tvořivé učení jako odrazový kamen.

ZÍSKÁNÍ ZKUŠEBNÍHO PRŮMYSLU

Byť v přístupu je mnohem více než jen dělat kurz. Budete mít možnost získat zkušenosti z oblasti hudebního a kreativního průmyslu.

Zde jsou některé z možností, které můžete využít:

 • UDÁLOSTI: Budete mít jedinečné příležitosti prezentovat vaši práci. Ty se pohybují od místní klubové noci až po možnost vystoupení na festivalech festivalu na akcích, jako je Latitude, které organizuje partner Festival Republic.
 • MUSIC GLUE: Music Glue je globální platforma pro přímou fanoušku, kterou využívají 26 000 umělců po celém světě k prodeji lístků, zboží, hudby a dalšího přímé návštěvníkům z jedné přizpůsobitelné webové stránky.
 • DISTRIBEAT: Partnerství s celosvětovou distribuční společností Distribeat, která umožňuje distribuovat hudbu prostřednictvím všech hlavních internetových obchodů včetně iTunes.
 • MASTERCLASSES: Přístup podporuje průmyslové masterclasses umělců zastoupených Tri-Tone a 19pm Management. To vám umožní získat rady a rady od pracujících hudebníků a producentů.
 • TWINE: Všichni naši studenti získají bezplatné členství v Twine, což je on-line platforma, která umožňuje tvůrcům spolupracovat na projektech a vydělat peníze!
 • FOCUSRITE: Přístup je hrdý na své partnerství se společností Focusrite. Budete mít šanci získat ruce na více než 500 liber FREE Audio zásuvných modulů Focusrite, podporovaných speciálními workshopy Focusrite.

ZÍSKAT KVALIFIKACI

Po úspěšném absolvování získáte uznávanou kvalifikaci, kterou můžete přidat do kreativního životopisu:

 • Dvouletý RSL Level 3 rozšířený diplom pro hudební praktiky. To může generovat až 168 bodů UCAS na tarifu 2017.
 • Upozorňujeme, že tyto body UCAS jsou pro rozlišení * a nižší stupně vytvářejí podstatně méně bodů.
 • Rozšířený diplom je ekvivalentem tří úrovní A nebo diplomu BTEC úrovně 3.

DOBA TRVÁNÍ

 • Hudební produkční úroveň úrovně 3 trvá dva roky.
 • To je obvykle doručeno tři až čtyři dny týdně od září do června (den). Jak dlouho jste na vysoké škole bude záviset na tom, jaké další anglické a matematické sezení je třeba navštěvovat.
 • Pokud jste 31. srpna 2018 ve věku 16-18 let a / nebo na začátku kurzu hudební výroby, pak kurzu ZDARMA
 • Pokud jste ve věku 19 let 31. srpna 2018 a / nebo na začátku kurzu hudební výroby, budete muset zaplatit 4800 liber za rok. Můžete však požádat o půjčku Advanced Learner Loan, aby pokryl náklady na tento kurz. Budete muset splácet úvěr pouze tehdy, když začnete vydělávat více než 25 000 liber za rok.

VSTUPNÍ POŽADAVKY

Aplikace na tento kurz úrovně 3 pro hudební produkci je snadná. Vše, co musíte udělat, je vyplnit náš online přihláškový formulář a my se znovu vrátíme do kontaktu s některými navrhovanými termíny, kdy se můžeme setkat a diskutovat dále.

 • SKILLS SET: Vážíme si vaše kreativní vášeň a dovednosti především ostatním. Musíte však také prokázat, že pracujete na úrovni 3 (úroveň A). Pro absolventy školy budeme vyžadovat důkazy o vašem předpokládaném a skutečném stupni, podporované školní referencí. Jako průvodce je tento kurz určen pro zkušené producenty / skladatele se zkušenostmi s hudební produkcí. Měli byste být již obeznámeni s alespoň jednou nebo dvěma softwarovými platformami a mohli byste používat pokročilejší programy jako Logic Pro. Můžete také být DJem nebo živým elektronickým umělcem.Poznámte se, že se nebudete moci zaregistrovat, pokud budete do 31. srpna mladší než 16 let. Aplikace od lidí pod tímto věkem jsou stále vítány, ale budou odloženy do následujícího roku.
 • ROZHOVOR: Budete pozváni na konkurz / rozhovor. Připravte si ukázku toho, jak jste vytvořili hudbu pomocí digitálního softwaru. Pokud jste DJ nebo živý elektronický umělec, přijďte připraveni prokázat své dovednosti a mluvit o baru, beatů a strukturách a hudební produkci.
Program se vyučuje na:
 • Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z Access Creative College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
4,800 GBP
za rok, pokud jste ve věku 19 let 31. srpna 2018. Zdarma pro studenty ve věku 16-18 let.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Červen 30, 2020
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 30, 2020
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date