IBMEC International Academy 2017

Všeobecné informace

Popis programu

IBMEC International Academy 2017 je intenzivní obchodní kurz pro vysokoškoláka a postgraduální studenty, ve kterém bude student mít jeden týden tříd v průběhu měsíce července 2017 na IBMEC Business School, který se nachází v Rio de Janeiru.

Klade si za cíl organizovat různé aspekty obchodního světa v prosperující zemi, jako je Brazílie. Pokrývající finanční trhy, zahraniční obchod, právo, Logistické aspekty a to nejen prostřednictvím ekonomického pohledu, ale z politického hlediska. Vzhledem k síle země v oblasti sportu, nabízíme také kurz zaměřený na sportovní management a jeho obchodním průmyslu.

IBMEC_TOP

KURZY

Podnikání v Brazílii (20 hodin pracovní zátěž, 3 ECTS)
Brazilský právo (20 hodin pracovní zátěž, 3 ECTS)
Brazílie: Past, Present and Future (20 hodin pracovní zátěž, 3 ECTS)
Sportovní management (20 hodin pracovní zátěž, 3 ECTS)
Finanční trhy (20 hodin pracovního vytížení, 3 ECTS)
Brazilský logistika (20 hodin pracovní zátěž, 3 ECTS)

TARGET AUDIENCE

Mladí dospělí v akademickém školení, zahraniční studenti se zanícený zájem v oboru podnikání.

APLIKACE

Studenti mohou požádat o Singulárního programu, ve kterém Berou dvacet-hodinový kurz v týdnu, dílčí program má čtyřicet-hodinový kurz plánován na týden, nebo dokonce intenzivní program obsahující šedesát hodin zatížení. Kromě toho, studenti si mohou vybrat ze šesti kurzů, které IBMEC International Academy nabídne mít příležitost utvářet svůj program podle svých hlavních zájmů.

IBMEC_FEES

Excelencia dělat IBMEC - Excellence in Business

S více než 45 let zkušeností, IBMEC je jednou z hlavních brazilských obchodních škol. Jsme odlišuje od ostatních institucí, představujeme didaktiky s DNA silně podporované podnikání, fakulty složený z mistrů a lékařů, kteří mají zkušenosti na trhu, jakož i dohod s několika významných institucí, které poskytují mezinárodní zkušenosti studentům. IBMEC má více než 50 různých partnerství s non-brazilských úřadů, příjem a odesílání okolo 300 studentů ročně na našich výměnných programů.

Aspectos Turísticos - Studium v ​​Brazílii

Při návštěvě nás být překvapeni tím, teplo brazilských lidí a bohatstvím závodů. Užijte si naše krásné pláže a krajiny, na rozdíl od rušného nočního života.

IBMEC_APPLY

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

With over 45 years of experience, Ibmec is one of Brazil’s top business schools. Our undergraduate courses have earned the highest marks by the Brazilian Ministry of Education. Our mission is to devel ... Čtěte více

With over 45 years of experience, Ibmec is one of Brazil’s top business schools. Our undergraduate courses have earned the highest marks by the Brazilian Ministry of Education. Our mission is to develop students as protagonists in a world without frontiers. Méně
Rio de Janeiro , Rio de Janeiro + 1 Více Méně