Naše kurzy IELTS jsou velmi populární. Mnozí z našich studentů musí absolvovat test IELTS, aby dokázali svou úroveň angličtiny pro studium na vysoké škole. Cílem tohoto kurzu je plně připravit na test, abyste dosáhli svého nejlepšího možného výsledku. Většina studentů kombinuje přípravu IELTS se všeobecnou angličtinou na IELTS 21.

Náš akademický tým má znalosti a zkušenosti, které vám pomohou dosáhnout skóre IELTS, které potřebujete. Naše kurzy IELTS jsou pečlivě navrženy tak, aby vám poskytly přípravu a praxi, které potřebujete k úspěchu. Budete se učit techniky a strategie zkoušek pro každou z úkolů, které se setkáte v testu. Test IELTS má následující části:

  • Naslouchání
  • Čtení
  • Psaní
  • Mluvení

Naši učitelé IELTS používají v průběhu kurzu publikovanou knihu. Budete mít k dispozici kurz pro každou úroveň IELTS, kterou studujete. Očekává se, že dokončíte 1-2 hodiny domácí úkoly denně.

Kromě vašich lekcí můžete také navštívit naše studijní středisko IELTS pro další tréninkové kurzy bez dodatečných nákladů. Naši učitelé vám mohou poskytnout pomoc ve studijním centru od 15:00 do 16:00, od pondělí do čtvrtka.

Průměrná míra pokroku našich studentů se liší podle úrovně, schopnosti, odhodlání a času stráveného na domácí úkoly a samostudium. Obecně doporučujeme 8 - 10 týdnů, abyste zvýšili skóre IELTS o 0,5 pásma.

Liverpool School of English není testovacím centrem IELTS. Naši studenti absolvují test IELTS testovací centrum v Manchesteru (pro UKVI) nebo na univerzitě v Liverpoolu (akademické nebo všeobecné vzdělávání). Pomůžeme vám rezervovat test IELTS.

Pokud chcete studovat na britské univerzitě, náš ředitel pro akademickou angličtinu vám také může poskytnout informace a rady, které vám pomohou vybrat a požádat o univerzitní kurz.

Obecná angličtina

Obecná angličtina je naším nejoblíbenějším kurzem. Jeho cílem je zlepšit všechny oblasti vašeho anglického jazyka: mluvit, poslouchat, číst, psát, gramatiku, slovní zásobu a výslovnost.

Náš akademický tým pečlivě vybírá materiály kurzu, aby zajistil, že lekce budou pro naše studenty zajímavé a zajímavé. Během prvního dne kurzu budete mít k dispozici kurz a novou knihu o kurzu pokaždé, když se dostanete nahoru.

Naši učitelé využívají komunikativní přístup k poskytování lekcí zaměřených na žáky, které jsou dynamické a poutavé. Lekce se zaměřují jak na přesnost, tak na plynulost. Budete rozvíjet svou schopnost komunikovat s důvěrou v situacích reálného života.

Naši učitelé zajistí, aby každá lekce měla jasné výsledky učení. Každý týden budete mít krátkou recenzi. Dlouhodobější testy jsou měsíční. Po každém testu pokroku budete mít u učitele výuku 1: 1. V tomto kurzu vyvinete svůj Individuální akční plán, což vám pomůže zajistit, aby se vaše angličtina co nejvíce zlepšila a uspěli v dosažení vašich cílů. Po každém tutoriálu obdržíte od učitele zprávu o pokroku.

Po skončení kurzu můžete absolvovat test na ukončení studia. Potom budete moci porovnat výsledky testů umístění s výsledky testů ukončení a zjistit, kolik jste se zlepšili.

Nabízíme také přípravné kurzy IELTS na částečný úvazek s hodinami GE6 nebo GE10 týdně.

Provedení testu IELTS

Liverpool School of English není testovacím centrem IELTS. Můžeme vám pomoci rezervovat si test, ale budete muset jít do zkušebního centra IELTS, abyste mohli vzít zkoušku. Výši poplatků za zkoušku jsou přibližně 160 - 200 liber a mohou se změnit. Existují dva typy akademických testů IELTS; test "IELTS UKVI" a test "Akademický test IELTS (bez SELT)".

IELTS UKVI

Jedná se o test SELT (Secure English Language Test). Studenti, kteří nejsou členy EU a kteří žádá o vízum pro studenty ve třídě 4, by měli tuto zkoušku absolvovat. Studenti, kteří se ucházejí o předškolní kurzy na vysokých školách, také musí provést tento test IELTS. Tato zkouška musí být provedena v centru SELT. Můžete si vzít IELTS UKVI v testovacím centru v Manchesteru. To je přibližně 1 hodinu vlakem.

Akademická IELTS (bez SELT)

Tento IELTS je přijímán většinou britských univerzit. Měli byste se však vždy zkontrolovat na univerzitě, na kterou hodláte studovat. Akademický IELTS můžete absolvovat v testovacím centru na univerzitě v Liverpoolu. To je jen kousek od školy. Testy jsou nabízeny jednou nebo dvakrát každý měsíc v sobotu.

Klíčová fakta

Termíny kurzů: Začněte v pondělí

Délka kurzu: Minimálně 1 týden. Maximálně 1 rok.

Úrovně:
IELTS 21: středně pokročilí
(CEFR B1 - C1)

Lekcí týdně:
IELTS 21: 21 lekcí / 19 hodin 15 minut

Délka lekce: 55 minut

Maximální velikost třídy: 15 studentů

Minimální věk: 16 let (písemný souhlas rodičů je vyžadován u studentů mladších 18 let)

Požadavky na víza:
Krátkodobá studijní víza nebo víza řady 4

Poplatky za zkoušku (mohou být změněny):

  • IELTS (UKVI) 200 liber
  • IELTS (akademické nebo všeobecné vzdělávání) 150 liber

Ty nejsou zahrnuty do kurzových poplatků.

Ceny

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Liverpool School of English »

Poslední aktualizace Duben 21, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 52 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
235 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date