Ilisa jazyk instituce - Letní program

Všeobecné informace

Popis programu

Existuje mnoho způsobů, jak co nejvíce ze svého léta. Dáváte-li přednost nápad, který nabízí více a celoživotní přínos, připojte se k naší letní program! Náš program vám zajistí celkový ponoření španělský vzdělávací zkušenost, včetně mnoha aktivit pochopit místní kulturu, objevte zemi a budovat nezapomenutelné vzpomínky.

Zaručujeme kvalitní španělské třídy díky našim renomovaných pedagogů, kterým jsou připraveni s vámi spolupracovat, aby vám dosáhnout vašich cílů vzdělávání.

I když tento program je určen hlavně pro mladé dospělé a vysokoškoláky, nabízíme také naše pravidelné programy, jako je naše Group 4 Group 4 PLUS a soukromé doučování v létě.

Program zdůrazňuje

1.. Zůstaňte s místní rodinou a procvičit si španělštinu 2. Zažít kostarické Pura Vida 3. Prozkoumat různá místa v Kostarice 4. Ponořte se do kultury a jazyka 5. Zlepšete svůj španělský a naučit se jej používat s jistotou

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Intensive Spanish language training for motivated students by well-trained and experienced teachers in first-class facilities.

Intensive Spanish language training for motivated students by well-trained and experienced teachers in first-class facilities. Méně