Integrovaný profesionální pilotní program (PPP)

Integrovaný profesionální pilotní program na Keilir Aviation Academy je určen studentům bez předchozích zkušeností nebo s omezenými zkušenostmi. Jedná se o vysoce strukturovaný a komplexní program, který se zaměřuje na váš cíl stát se prvním důstojníkem s leteckou společností, jako je Islandair, Scandinavian Airlines, Norská nebo Ryanair.

Doba trvání programu je přibližně 20 měsíců a vyžaduje vysokou úroveň disciplíny a motivace. Po dokončení můžete mít jistotu, že jste získali dovednosti a postoje potřebné k tomu, abyste uspěli jako budoucí letecký pilot.

Integrovaný profesionální pilotní program se skládá z teoretického i praktického výcviku navrženého tak, aby vám v nejkratším čase pomohl dosáhnout vašeho snu. Letový výcvik se skládá z pěti fází s teoretickým výcvikem probíhajícím současně a mezi lety letového výcviku.

Absolventi integrovaného profesionálního pilotního programu v Keilir Aviation Academy získali cenné zkušenosti s provozováním moderních letadel na náročných letištích v náročných klimatických podmínkách. Poslední část výcviku bude dokončena v simulátoru plného pohybu Boeing 757. Cílem je připravit vás na každodenní provoz v letecké společnosti, což usnadní přechod na pilotní prostředí s více posádkami.

Keilir Aviation Academy má za cíl stát se v čele výuky a využívá nejnovějších učebních technologií, včetně teoretické platformy vyvinuté vedoucím poskytovatelem školení CAE Oxford Aviation Academy.

Většina školení se koná v centrále Keilir Aviation Academy na mezinárodním letišti Keflavik. Najdete zde prvotřídní výukové zařízení spolu s různorodým a obohacujícím vysokoškolským životem. Ve třídě studují studenti společně pod vedením zkušených instruktorů v stimulačním prostředí.

Keilir Group Flight Training

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Keilir Academy in Iceland »

Poslední aktualizace Říjen 27, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
20 - 20 měsíců
Denní studium
Price
77,990 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date