Intenzivní španělský 25 program

Don Quijote Spanish Language Learning

Popis programu

Read the Official Description

Intenzivní španělský 25 program

Don Quijote Spanish Language Learning

Přehled

Tento intenzivní kurz španělštiny se skládá ze 20 španělských tříd týdně a dalších 5 kulturních a konverzních seminářů. Učte se rychle a efektivně, zlepšíte plynulost a komunikujete v španělštině s důvěrou.

Pro koho je tento program určen

Studenti, kteří začínají kurzu Intensive Plus, se snaží učit se španělsky a zlepšit svoji úroveň v krátké době a chtějí, aby se zúčastnili nejrůznějších tříd. Kromě toho mají zvláštní zájem o konverzace, protože jejich cílem je komunikovat a mluvit španělsky každý den.

Díky menším skupinám se každý student může aktivně účastnit tříd. Učitelé mohou reagovat na potřeby studentů, pokud mají nějaké otázky a umožní studentům sdílet to, co se naučili se svými spolužáky.

Co čekat

Tento kurz je ideální pro vylepšení úrovně španělštiny a zejména pro zajištění plynulosti konverzace. Kromě intenzivních španělských tříd, které vám pomohou v krátké době rozvíjet svou úroveň, jsou kurzy kultury a konverzace zábavným a zábavným způsobem, jak komunikovat se svými spolužáky a ponořit se do španělské kultury.

A pokud budete chtít ještě víc, poskytneme vám nápady, které doplní váš kurz: přidejte soukromé lekce, specializujte se na obchodní španělštinu nebo konkrétní lekce, abyste mohli absolvovat zkoušku DELE.

Tento program je nabízen ve všech našich pobočkách ve Španělsku a většině destinací v Latinské Americe.

Poslechové dovednosti

Poslech s porozuměním je jednou z nejdůležitějších dovedností rozvíjet jazykové vzdělávání. Tento program je zaměřen na získání technik a strategií pro zvýšení porozumění poslechu.

Schopnosti číst

Ukážeme vám, jak upravit čtecí chování, abyste se vypořádali s různými situacemi, typy vstupů a čtení. Pro každou situaci vytvoříte řadu strategií čtení.

Řečnické schopnosti

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše schopnosti, pomáháme vám rozvíjet dovednosti mluvené na úrovni, abyste mohli komunikovat slovně s ostatními studenty, profesory a místními obyvateli.

Psací dovednosti

Psaní je skvělý způsob, jak cvičit myšlení a komunikaci ve španělštině. S trochou času a úsilí a správných mechanismů, které vyučují vaši učitelé, budete schopni plynule napsat plynule.

Vocabulární dovednosti

Ve třídě budete vždy vyzýváni k rozšíření slovní zásoby a naučení se vyjadřovat s větší přesností, hledáním nových slov, která dokonale zachycují konkrétní pocit nebo situaci.

Gramatické dovednosti

Naučíte se vytvářet věty a odstavce jasným a přesným způsobem. Gramatika učení vám pomůže správně strukturovat španělštinu.

Doplňky k dokončení vašeho programu

  • Týdenní lekce příprav DELE
  • Individuální výuka a semi-soukromé lekce
  • Soukromé lekce online
  • Španělské a výukové okruhy
  • Stáž (minimálně 8 týdnů)
  • Zažijte španělské Fiesty
  • Španělské třídy kultury
This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace June 18, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
- 1 až 4 týdny: 189 € za týden. 5 až 11 týdnů: 179 € za týden. 12 až 31 týdnů: 169 € za týden. 32 týdnů: 159 € za týden.
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Španělsko - Barcelona, Catalonia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu