Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Tento intenzivní kurz španělštiny se skládá ze 20 španělských tříd týdně a dalších 5 kulturních a konverzních seminářů. Učte se rychle a efektivně, zlepšíte plynulost a komunikujete v španělštině s důvěrou.

Pro koho je tento program určen

Studenti, kteří začínají kurzu Intensive Plus, se snaží učit se španělsky a zlepšit svoji úroveň v krátké době a chtějí, aby se zúčastnili nejrůznějších tříd. Kromě toho mají zvláštní zájem o konverzace, protože jejich cílem je komunikovat a mluvit španělsky každý den.

Díky menším skupinám se každý student může aktivně účastnit tříd. Učitelé mohou reagovat na potřeby studentů, pokud mají nějaké otázky a umožní studentům sdílet to, co se naučili se svými spolužáky.

Co čekat

Tento kurz je ideální pro vylepšení úrovně španělštiny a zejména pro zajištění plynulosti konverzace. Kromě intenzivních španělských tříd, které vám pomohou v krátké době rozvíjet svou úroveň, jsou kurzy kultury a konverzace zábavným a zábavným způsobem, jak komunikovat se svými spolužáky a ponořit se do španělské kultury.

A pokud budete chtít ještě víc, poskytneme vám nápady, které doplní váš kurz: přidejte soukromé lekce, specializujte se na obchodní španělštinu nebo konkrétní lekce, abyste mohli absolvovat zkoušku DELE.

Tento program je nabízen ve všech našich pobočkách ve Španělsku a většině destinací v Latinské Americe.

Poslechové dovednosti

Poslech s porozuměním je jednou z nejdůležitějších dovedností rozvíjet jazykové vzdělávání. Tento program je zaměřen na získání technik a strategií pro zvýšení porozumění poslechu.

Schopnosti číst

Ukážeme vám, jak upravit čtecí chování, abyste se vypořádali s různými situacemi, typy vstupů a čtení. Pro každou situaci vytvoříte řadu strategií čtení.

Řečnické schopnosti

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše schopnosti, pomáháme vám rozvíjet dovednosti mluvené na úrovni, abyste mohli komunikovat slovně s ostatními studenty, profesory a místními obyvateli.

Psací dovednosti

Psaní je skvělý způsob, jak cvičit myšlení a komunikaci ve španělštině. S trochou času a úsilí a správných mechanismů, které vyučují vaši učitelé, budete schopni plynule napsat plynule.

Vocabulární dovednosti

Ve třídě budete vždy vyzýváni k rozšíření slovní zásoby a naučení se vyjadřovat s větší přesností, hledáním nových slov, která dokonale zachycují konkrétní pocit nebo situaci.

Gramatické dovednosti

Naučíte se vytvářet věty a odstavce jasným a přesným způsobem. Gramatika učení vám pomůže správně strukturovat španělštinu.

Doplňky k dokončení vašeho programu

  • Týdenní lekce příprav DELE
  • Individuální výuka a semi-soukromé lekce
  • Soukromé lekce online
  • Španělské a výukové okruhy
  • Stáž (minimálně 8 týdnů)
  • Zažijte španělské Fiesty
  • Španělské třídy kultury
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z Don Quijote Spanish Language Learning »

Poslední aktualizace June 18, 2018
This course is Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- 1 až 4 týdny: 189 € za týden. 5 až 11 týdnů: 179 € za týden. 12 až 31 týdnů: 169 € za týden. 32 týdnů: 159 € za týden.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date