Intensive English Program (IEP)

Naše poslání

Poslání Texas A & M University-Texarkana (TAMUT) Intensive English Program (IEP) je v souladu s posláním univerzity, který je poskytnout studentům možnost získat znalosti, schopnosti a dovednosti, aby se stal vůdci v jejich zvolené profesi a připravit se na příležitosti podávat v globálním prostředí.

The IEP Program TAMUT je se snaží poskytnout globální, mezinárodní zkušenosti pro TAMUT studenty i učitele, jak se odráží v jeho poslání. Pro zahraniční studenty a vědce, program se snaží nabídnout akademicky náročný, zapojení a obohacující vzdělávací zkušenosti tím, že nabízí kvalitní angličtinu jako druhý jazyk (ESL), učební a podpůrné služby pro studenty. Přes osobní pozornost, naše administrativa IEP a schopnost usilovat o pomoc účastníka studentům v rozvoji jazykových, akademické a profesní dovednosti, které pomůže při jejich pořízení kulturních adaptačních dovedností potřebných pro fungování a uspět v globální společnosti, kde angličtina je primární Komunikačním jazykem.

Popis programu

The Intensive English Program (IEP) připravuje zahraniční studenty na úspěch v akademických programů nebo profesní kariéry tím, že nabízí akademicky náročný, zapojení a obohacující vzdělávací zkušenosti a podpůrné služby pro studenty. Nabízí příležitosti ke studiu v malých skupinách prostředí s přístupem ke všem zdrojům areálu. Program se zaměřuje na rozvoj anglického jazyka domén nezbytné pro efektivní písemné a ústní komunikace a kritického čtení a poslech. Dále se zaměřuje na zvládnutí studium a výzkum dovedností, stejně jako dovedný interkulturní komunikaci, potřebné pro optimální vývoj druhého jazyka.

Popis kurzu

The IEP nabízí kurzy, které mají logický průběh od začátku až do středně až pokročilé na vysokoškolské přípravné úrovni. Na začátku, střední a pokročilé úrovně se zaměřují na rozvoj základní znalosti angličtiny. Ročníkovou práci klade důraz na dovednosti, které jsou nezbytné pro rozvoj efektivního písemné a ústní komunikace. Instrukce na této úrovni zahrnuje studium slovní zásoby, jazykových struktur a základních prvků v rozvoji všech čtyř jazykových dovedností (čtení, psaní, poslech a mluvený projev). Úroveň vysoká škola přípravný se očekává, že bude složena převážně studentů, kteří hledají plně vstup do studijních programů univerzity. Ve vysokoškolské přípravné úrovni, studenti i nadále rozvíjet znalosti anglického jazyka, s důrazem na plynulost a přesnost. Ročníkovou práci na této úrovni se zaměřuje na čtení s porozuměním akademických textů, akademické psaní, jakož i rozvoj kritického čtení a poslechu. Dále se zaměřuje na upřesnění studijních dovedností a rozvoj kritického myšlení a výzkumných dovedností.

Program Highlights

 • Délka studia: 8 týdenní termíny v létě, na podzim (2 semestry) a na jaře (2 semestry) a 16 týdnů termíny na podzim a v jarním semestru.
 • Hladiny odborné způsobilosti: Počínaje na pokročilé úrovni se zaměřením na rozvoj základní znalosti angličtiny a Vyšší odborná škola přípravné zaměřená na rozvoj anglických jazykových dovedností potřebných pro přijetí do řádných studijních programů. Studenti jsou umístěny do úrovně na základě jejich umístění výsledky testů.
 • Malé třídy s vysoce kvalifikovaných fakulty poskytnout návod k 20 hodin týdně, od pondělí do pátku, doučování, a osobní akademické podpory.

Základní kurzy

Čtení a slovní zásoba, gramatika a psaní, komunikace. Kurzy jsou nabízeny ve třech blocích takto:

 • 08:00 - 09:15 Communications
 • 09:30 - 10:45 Čtení a slovní zásoba
 • 11:00 - 12:15 gramatika a psaní

Bydlení

Poplatek za přijímací řízení bydlení je $ 100. Aplikace bydlení poplatek $ 100 je nevratný. Univerzita vyžaduje, aby všichni studenti bydlet na koleji, pokud student splňuje jednu z následujících výjimek:

 • Dosáhl věku 21 let před první třídy den třídy každý semestr (podzim / jarní)
 • Dokončilo 60 nebo více semestru kreditních hodin před prvním dnem třídě každý semestr (podzim / jarní)
 • Se zapsal do 9 nebo méně semestru kreditních hodin na zimním nebo jarním semestru (student musí podat výjimku pro každý semestr zápisu 9 nebo méně semestru kreditních hodin)
 • Žije s rodiči nebo zákonného zástupce do 30 mil od kampusu
 • Je ženatý a má nezaopatřené děti
 • Mimořádné výjimky jsou schvalovány Úřadem pro Residence Life

Studenti by se neměla vztahovat na bydlení až do přijetí dopisu a veškeré právní podklady pro žádosti o víza byly přijaty poštou.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
16 týdnů
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date