intenzivní anglický jazyk programu (ielp)

International Business School – Budapest

Popis programu

Read the Official Description

intenzivní anglický jazyk programu (ielp)

International Business School – Budapest

Intenzivní jazykové program (IELP) byl spuštěn úspěšně již řadu let na International Business School. Jejím hlavním cílem je připravit studenty pro pokračování ve studiu v anglickém jazyce na vyšší úroveň vzdělání. Je proto v prvé řadě určen pro ty, kdo nakonec chtějí získat titul International Business School / Oxford Brookes University. Ale to je také ideální pro ty, kteří prostě chtějí zdokonalit v angličtině pro různé účely.


Program zahrnuje výuku angličtiny 23 hodin týdně je to 600 hodin za akademický rok. Všichni učitelé jazyků jsou vysoce kvalifikovaní a mají bohaté zkušenosti s výukou. Program také nabízí jedinečnou příležitost učit 6 hodin obchodní angličtiny týdně na všech úrovních (až na úplné začátečníky). Studenti jsou seskupeny podle jejich aktuální úroveň angličtiny, úroveň rozsahu od začátečníků až po středně pokročilé / pokročilé. Po splnění požadavků prvního semestru, studenti pokračovat ve studiu na další, vyšší úroveň anglického jazyka.


Kromě jazykové moduly, IBS nabízí následující možnosti další účastníci kurzu:


• Na konci programu se mohou ti studenti, kteří dosáhli vysoké skóre z jednotlivých předmětů angličtiny se LCCI (Londýn komora) jazyková zkouška zdarma ve škole.

&nbsp

• Nabízíme studentům čtvrtletní zprávy o postupu (informovat studenty o jejich absence, studijní výsledky apod. )

&nbsp

• Také, tam jsou "Týdenní sestavy" jednou na začátku každého týdne, kde IELP studenti mohou setkávat a vyměňovat názory na kurz. To je také půjčuje místo pro vyhlášení mimoškolní aktivity (např. krátká prezentace země na týdenní bázi, kdy si studenti mohou seznámit s kulturními navzájem zvyky).

&nbsp

Ti studenti, kteří IELP v souladu s hodnocením a další vzdělávací kritéria programu obdrží certifikát o absolvování kurzu a mohou pokračovat ve studiu v prvním ročníku International Business School.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
100 hodin
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Maďarsko - Budapest
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Maďarsko - Budapest
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu