Přečtěte si oficiální popis

Most do světa

Centro Internacional de Idiomas

ŠPANĚLŠTINA

Španělská je v současné době mluví více než 300 milionů lidí. To se objevil ve stejné době jako konsolidací Španělska jako moderní stát v době katolického krále a královny, Ferdinand a Isabella.

GUADALAJARA

Guadalajara je nádherné město a velmi zajímavé místo! Vzhledem k tomu, hlavním městě státu Jalisco, toto město se narodil, aby bylo skvělé a nádherné! Nachází se v západním Mexiku, Guadalajara nabízí vynikající nádheru města, které je tradiční a moderní zároveň. To má jeden z nejlepších klimatických podmínkách ve světě, a to v blízkosti krásné pláže Puerto Vallarta, Manzanillo a Melaque.

Universidad Autónoma de Guadalajara (UAG)

To UAG, nejstarší soukromá vysoká škola v Mexiku, který usiloval o akademické kvality již více než 75 let. Jeho jméno se stalo synonymem pro vzdělávací prestiže, jméno dobře známý po celém světě. UAG má dosáhnout zvláště důležité místo v latinskoamerické vzdělávání.

Centro Internacional DE IDIOMAS NA UAG (CII)

Centro Internacional de Idiomas byl založen za účelem pomoci mexické a mezinárodní studenti rozvíjet potřebné jazykové dovednosti uspět a aktivně se účastnit dnes ve světě. Vyučovaných jazyků jsou: španělština, angličtina, francouzština, italština, němčina, japonština a Číňané.

Prestiž CII i nadále poroste v průběhu let, a to zejména ve španělštině. Pokud je vaším cílem hovořit Tento celosvětový jazyk, španělské ministerstvo v Centro Internacional de Idiomas je tou pravou volbou. Kompletní seznam a samozřejmě popis je uveden níže.

PROČ?

 • Vzhledem k tomu, že má více než 40 let zkušeností.
 • Vzhledem k tomu, že je součástí Universidad Autónoma de Guadalajara.
 • Vzhledem k mezinárodní prestiže univerzity.
 • Vzhledem k tomu, životní prostředí univerzitní je vynikající ke studiu v.
 • Vzhledem k tomu, fakulta se specializuje na výuce španělštiny.
 • Vzhledem k tomu, zažijete chuť kultury, jak jste studovat jazyk.
 • Vzhledem k tomu, že poskytuje kvalitu za velmi příznivé ceny.
 • Vzhledem k tomu, kromě pravidelných aktivit ve třídě, budete moci zvýšit své znalosti prostřednictvím zajímavých a zábavných aktivit, jako jsou: kulturní dílny, polních cestách do turistických atrakcí ve městě a na jedinečné, ale typických mexických vesnicích, mexických filmů, přednášky, hry , prezentace folklorních hudebních skupin a další.
 • Vzhledem k tomu, budete moci využívat všech zařízení na akademické půdě: Počítače laboratoře, knihovny, kavárny, tenisové a basketbalové kurty, baseballových a fotbalových hřišť, tělocvična, bazén, abychom zmínili jen několik z mnoha dostupných zařízeních v UAG.
curso101

Možnosti studia

A) Intenzivní kurzy španělštiny

Náš program se skládá z devíti úrovní: základní úrovně jedna až pět, a pokročilé od šesti do devíti. Kurzy jsou nabízeny každé čtyři týdny. Každá skupina má maximálně 16 studentů.

Španělské kultury a Mexičan ANTROPOLOGIE

Student se seznámí s historickým pozadím mexické společnosti. Čtyřicet hodin, v nichž se studenti seznámí s historickým pozadím mexické společnosti, stejně jako dnešní společnosti, včetně domorodých komunit formou přednášek, videí a diskuzí. Studenti provádět výzkum a předloží ji ke třídě.

B) Semestrální kurzy semi-intenzivní pokročilé španělštině

Polointenzivní pokročilé Španělské kurzy, během jaře a na podzim semestrů pro celkem 160 kontaktních hodin (9 kreditů) dvě hodiny denně po dobu šestnácti týdnů Nabízíme také pravidelný-semestrální kurzy pro pokročilé, které uplynuly úrovni 5. Tyto kurzy nabízejí vysokou kvalitu vzdělávání nabízeného UAG, spolu s vynikající příležitost integrovat s mexickými studenty.

C), španělský a Program Kultura

Již více než dvacet pět let, Úřad mezinárodních programů na Universidad Autónoma de Guadalajara sloužil studenty z celého světa při plnění svých cílů sleduje akademický rozvoj a zlepšení jejich kulturní porozumění Mexika.

Jeden z nejprestižnějších programů v oblasti mezinárodního vzdělávání v Latinské Americe bylo v UAG španělsky a kulturní léto program. V reakci na rostoucí poptávku po této vynikající akademické a kulturní zkušenosti, nyní jej nabízíme po celý rok, na požádání, vzhledem k tomu minimálně deset účastníků.

Hlavním cílem tohoto komplexního programu je podstatně zvýšit úroveň účastníků španělských komunikační dovednosti a poskytují relevantní příležitost pro kulturní ponoření koryto kombinaci výuce, přednáška sezení, polních cest a zůstat s rodinou.

Tento konkrétní program se skládá z 8 úrovní španělského jazyka a několik možností vztahujících se k historii a kultuře Mexika. Učební plán je navržen vedoucích členů fakulty mezinárodního jazykového centra univerzity a humanitních ústavu. Programy vysoká kvalita byla potvrzena vynikajícími vyhodnocení získaných od bývalých účastníků, stejně jako jeho deset let trvající úspěch.

španělština

Letní program se skládá ze tří čtyř týdnů zasedání intenzivní španělské výuky 80 hodin každý. Účastníci absolvovat o jednu úroveň za relaci. Kurz je čtyři hodiny denně, pět dní v týdnu.

KULTURA

Letní zasedání zahrnuje 32 hodin přednášek plus exkurzích, úkolů a zpráv. Jaro a podzim mají 45 kontaktních hodin a navíc další aktivity. Tyto volitelné předměty jsou:

 • Úvod do mexické historie
 • mexické Folklore
 • Pochopení sociálních otázkách, Mexika přes literaturu *
 • International Business v Mexiku

* Všechny kurzy jsou vyučovány v angličtině s výjimkou literatury Vyučovací pouze ve španělštině.

Předmět úvěry a kontaktní hodiny

Španělský: Čtyři kreditů semestr / 80 hodin za relaci.
kreditů semestr / 32 hodin v létě. Třídy jsou doplněny celodenní výlet do blízkého místa plus třídenní kulturní výlet do Mexico City.

Volitelné tři dny výlet do Mexico City

Tato prohlídka pod vedením kvalifikovaných fakulty zahrnuje muzeí a důležitá místa, jako je Templo Mayor, Teotihuacan, Národního muzea antropologie a tak dále. Počet účastníků je omezen, a proto se zaregistrovat a zaplatit včas.

Tento program je obvykle nabízeny v létě, ale zvláštní režim může být pro jarní a podzimní semestr na vyžádání.

Jarní semestr 2017-01

START KONEC
9.ledna 3.února
7.února 3.března
6.března 31.března
3.dubna 12. května
Velikonoční pobyt (během jarních prázdnin)


8.dubna do 22. dubna

START KONEC
15. května 9.června

LÉTO 2017

START KONEC
12.června 7.července
10.července 4.srpna

Zimním semestru 2017-02

START KONEC
14.srpna 8.září
11.září 6.října
9.října 3.listopadu
6.listopadu 1.prosince

ADVANCED SEMESTRÁLNÍ kurz španělštiny

JARO 2017

START KONEC
9.ledna 12. května
PODZIM 2016
START KONEC
14.srpna 1.prosince
Poznámka: Poplatek za každou intenzivní čtyřtýdenní kurz je 450.00 $ (USDlls.) Poplatek za semestru (2 hodiny denně) je $ 900,00 pouze pro pokročilé (USDlls.). Mohou být změněny bez předchozího upozornění.
Program se vyučuje na:
španělština
This course is Studium v kampusu
Start Date
Červenec 2019
Duration
32 - 45 hodin
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Červenec 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Červenec 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date