Intenzivní obchodní angličtina

Všeobecné informace

Popis programu

Intenzivní Obchodní kurzy

Analyzujeme a definovat své jedinečné potřeby jako jazyk učí a jako profesionál, a my na ně reagovat. Práce ve spolupráci s vámi, zaměříme svou motivaci, budovat důvěru, a pomůže vám dosáhnout efektivní komunikace v nejkratším možném čase.

pro všeobecné obchodní účely

Kurzy autobusy1, BUS2, Exec2 a Exec3 jsou ideální pro zlepšení vaší angličtiny pro širokou škálu profesionálních situacích - můžete vybrat intenzitu kurzu a rovnováhu samozřejmě modulů tak, aby vyhovovaly vašim specifickým požadavkům, založený výhradně na mini-skupinové výuky nebo s podstatným prvkem 1-na-1 výuky.

průmysl-specifické

S více než 20 let zkušeností školení firemních pracovníků ze stovky firem po celém světě, máme odborné znalosti v oblasti výuky lidi od: - advokátních kanceláří, bankovnictví a finance, letišť a letecké navigace, telekomunikace, maloobchod, velkoobchod, distribuce a logistika, doprava, strojírenství; mezinárodní obchod, import / export a poštovné, automobilový a ocelářský průmysl, mléčné výrobky, cukrovinky a výroby potravin, veřejné služby, utility regulační orgány, a mnoho dalších oblastí. B3 hřiště a výkonné kurzy jsou vhodné, pokud vaše potřeby se vztahují přímo k vaší profesionální oblasti.

pro speciální projekty

Můžeme vám pomoci připravit se na konkrétní prezentace, vyjednávání, konference nebo rozhovor. Executive kurzy jsou ideální pro tyto účely - individuální pozornost od svých učitelů je zásadní pro úspěšný rozvoj projektu, zatímco výuka skupinová rozvíjet své celkové komunikativní schopnosti pro širší škálu obchodních situací.

pro vyšetření

můžete přidat zkoušek třídy pro úroveň BEC 1, 2 nebo 3 na kurzy autobusy1, BUS2 a Bus3. Náklady těchto lekcí je 90 liber za 5 hodin týdně.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Professionalism, combined with the personal attention & flexibility which only a small school can offer… Severnvale provides expert teaching in a friendly, supportive adult environment

Professionalism, combined with the personal attention & flexibility which only a small school can offer… Severnvale provides expert teaching in a friendly, supportive adult environment Méně