Intenzivní anglický program (IEP) je denní studium, které vybaví studenty znalostmi anglického jazyka nezbytnými pro absolvování vysokoškolských nebo vysokoškolských programů vyučovaných v angličtině. Jakmile dosáhnete požadované úrovně znalostí, budete připraveni na jeden z mnoha akademických programů společnosti Sunway.

Program zahrnuje jak ústní, tak písemné součásti s důrazem na angličtinu pro akademické účely. Systematické budování strategií výuky a učení umožňuje studentům rozvíjet zdravý základ v angličtině.

Vysokoškolští studenti se mohou rozhodnout, že absolvují speciální přípravný kurz pro IELTS (International English Language Testing System). Cílem tohoto kurzu je připravit studenty na zkoušku IELTS, což je test angličtiny, který splňuje požadavek na vstup do jazyka pro mnoho vysokých škol na celém světě. Přípravný kurz IELTS zahrnuje další 30 hodin výuky v průběhu 10 týdnů.

Příjmy

Leden, duben, červenec

Doba trvání

10 týdnů (200 hodin) pro každou úroveň

Struktura programu

Program se skládá z ústních a písemných komponent. Ústní část zdůrazňuje poslech a mluvení, zatímco písemná práce se zaměřuje na čtení a psaní.

Studenti v programu jsou vysíláni do jedné ze čtyř úrovní, v závislosti na jejich odbornosti. Každá úroveň zahrnuje 200 hodin výuky v průběhu 10 týdnů:

  • Úroveň 1 - Začátečník
  • Úroveň 2 - elementární
  • Úroveň 3 - Předškolní
  • Úroveň 4 - středně pokročilá

Před vstupem se provádí test umístění.

Studenti mohou být umístěni na různých úrovních pro ústní a písemné součásti programu. Toto umístění zajišťuje, že každý student může získat z programu maximální užitek.

Na konci programu bude studentům udělen certifikát o absolvování a zpráva o pokroku, která označuje jejich profil kompetence.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 22 více kurzů z Sunway University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
10 týdnů
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date