Intenzivní anglický program

Všeobecné informace

Popis programu

Intenzivní anglický program poskytuje kvalitní výuku angličtiny zaměřenou na Krista pro mezinárodní studenty v přípravě na vstup na vysokoškolské a postgraduální programy na Dallas Baptist University a na další osobní cíle pro tradiční věkové a dospělé studenty, aby vytvořil vedoucí služebníky, kteří mají schopnost integrovat víru a učení prostřednictvím jejich příslušných výzev.

Intenzivní anglický program (IEP) je ideálním způsobem, jak se učit angličtinu a připravit se na vysokoškolské vzdělání v USA. Intenzivní anglický program nabízí denní výuku na plný úvazek od profesionálních, vysoce kvalifikovaných učitelů, kteří jsou rodilými mluvčími angličtiny. Vaše komunikační dovednosti se výrazně zlepší a budete rozvíjet lepší studijní a výzkumné dovednosti. K dispozici je také bezplatný doučovací program, který vám poskytne individuální pomoc potřebnou k úspěchu ještě rychleji! Intenzivní anglický program zahrnuje také časté kulturní exkurze a návštěvy amerických domů, které vám pomohou dozvědět se více o americké kultuře. Po úspěšném absolvování intenzivního anglického programu se budete moci zapsat do akademických kurzů na DBU bez účasti na zkouškách TOEFL nebo IELTS.

Výhody studia v programu Intensive English:

  • Malé, celoroční kurzy nabízené v osmi týdnech.
  • Tři hodiny akademického kreditu za semestr zahrnuty v nákladech IEP.
  • Základní, střední a pokročilé úrovně.
  • Není potřeba žádný TOEFL nebo IELTS.

Akreditováno CEA

Intenzivní anglický program Dallas Baptist University je akreditován Komisí pro akreditaci programu anglického jazyka na období od srpna 2017 do srpna 2021 a zavazuje se dodržovat standardy CEA pro programy a instituce anglického jazyka. CEA je americkým ministrem školství uznána jako národně uznávaná akreditační agentura pro anglické jazykové programy a instituce v USA

Komise pro akreditaci programů anglického jazyka (CEA) vyžaduje, aby všechny akreditované programy, včetně intenzivního anglického programu Dallas Baptist University , udržovaly shodu s normami CEA.

PDPics / Pixabay

Výuka

Toto jsou aktuální sazby pro intenzivní anglický program na Dallas Baptist University . Ceny jsou poskytovány za 8 týdnů a také 16 týdnů.

-

8 týdnů (jedno sezení)

16 týdnů (dvě sezení)

Školné a poplatky

4 500 $

8 000 $

Bydlení a jídlo DBU

2 500 $

4 500 $

Zdravotní pojištění

600 dolarů

600 dolarů

Celkový

7 600 $

13 100 $

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God.

Founded in 1898, DBU has one mission—to transform the lives of students who will transform the world, all for the glory of God. Méně