ENGLISH LANGUAGE INSTITUTE

Vítejte v Institutu anglického jazyka UCM (ELI). Nabízíme akademický Intenzivní anglický program (potřebný odkaz na IEP) a krátkodobé, specializované kulturní programování pro studenty na University of Central Missouri . Naším cílem je poskytnout žákům anglického jazyka dovednosti, které potřebují k úspěchu na univerzitě, ve své kariéře nebo ve specializovaných jazykových programech. ELI se nachází společně s Centrem pro globální vzdělávání ve Studentské unii Elliott 302. Jsme jednotkou školy angličtiny a filozofie.

UOCM101A

Vyjádření společnosti ELI

Institut anglického jazyka UCM (ELI) s intenzivním anglickým programem akreditovaným CEA vyučuje širokou škálu jazykových dovedností, aby úspěšně připravil studenty na vysokoškolské a postgraduální studium na vysokých školách v USA. ELI také vytváří různorodé, dynamické krátkodobé jazykové a kulturní programy a poskytuje výuku angličtiny pro řadu odborných oborů.

Intenzivní anglický program (IEP)

University of Central Missouri je akreditována Komisí programu akreditace programu angličtiny do prosince 2025 a souhlasí s dodržováním norem CEA. CEA je uznáván Ministerstvem školství USA jako celosvětově uznávaná akreditační agentura pro programy anglického jazyka v USA

Prohlášení mise IEP

Posláním Intenzivního anglického programu je poskytovat intenzivní program, který vyučuje širokou škálu anglického jazyka a studijních dovedností pro ne-rodilé mluvčí angličtiny, aby mohli úspěšně absolvovat akademický studijní program na vysokoškolském nebo postgraduálním stupni u americké instituce vysokoškolského vzdělání tím, že prokazuje schopnost číst, psát, gramatiku a poslouchat / mluvit prostřednictvím dynamického učebního plánu a kulturního programování, které reaguje na potřeby studentů.

Podrobnosti IEP

Intenzivní anglický program (IEP) má 9 úrovní od počátku až po pokročilé. Každá úroveň je 8 týdnů a výsledky studentů jsou měřeny prostřednictvím výsledků učení studentů. Třídy se setkávají od pondělí do čtvrtka po dobu 20-24 hodin týdně. Mezi základní kurzy patří čtení, psaní, gramatika, komunikační dovednosti a zkušební dovednosti. Volitelné předměty zahrnují slovní zásobu, výuku, seminář v americké kultuře a akcentní redukci. Kulturní aktivity IEP jsou důležitou součástí struktury programu a probíhají pravidelně po celou dobu zasedání, obvykle v pátek. Kurzy obvykle začínají v 9:00 a končí v 16:00.

Po úspěšném dokončení IEP, studenti získají certifikáty o absolvování a mohou se přesunout do svých akademických programů prostřednictvím Programu vzdání se programu TOEFL. Pro studenty jsou k dispozici dva stupně. Většina studentů si zvolí režim stupňového průměru, který přímo ovlivňuje jejich GPA jako vysokoškoláků. Někteří studenti si zvolí režim Pass / Fail, který nemá vliv na jejich GPA, když studenti neustále absolvují kurzy IEP. Všichni studenti musí dosáhnout minimálně 70% v každé třídě, aby se posunuli nahoru a všichni IEP studenti obdrží oficiální UCM přepisy.

IEP odhadované náklady

2018-19 Náklady (na základě 9 měsíců)

  • Školné a poplatky: $ 14,679.00 (451,30 dolarů za hodinu)
  • Životní náklady: 8 766,00 USD
  • Ostatní náklady: 1.418,00 Kč
  • CELKEM: 24 863,00 Kč
Program se vyučuje na:
  • Angličtina
University of Central Missouri
Poslední aktualizace Říjen 12, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
8 - 72 týdnů
Denní studium
Price
451 USD
za kreditní hodinu
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date