Intenzivní kurz německého jazyka

Innes Institute Vienna

Popis programu

Read the Official Description

Intenzivní kurz německého jazyka

Innes Institute Vienna

Proč se studenti rozhodnou pro INNES

Němci, kteří studují, milují naše malé skupiny velikostí, naši individuální podporu a vysoce kvalifikované a přátelské učitele - prostředí, které umožňuje zapojení, osobní a úspěšnou výukovou cestu. Studium na INNES také znamená být součástí mezinárodního společenství ambiciózních a různorodých studentů. Kniha kurzů a veškeré doplňkové materiály jsou zahrnuty v kurzu.

Učte se německy ve Vídni

4-týdenní intenzivní kurz německého jazyka ve Vídni je tou nejlepší volbou pro vás, pokud se snažíte zlepšit svou německou úroveň rychle a efektivně. Naše kurzy němčiny se konají každý měsíc v roce, vždy od pondělí do čtvrtka, ráno od 9:15 do 12 hodin.

Metoda I obsahu I Materiál předmětu

Typický intenzivní kurz německého jazyka vám pomáhá učit se němčině následujícími způsoby.

  • vyvíjíte všechny pět dovedností, včetně poslechu, čtení, mluvení, psaní a interakcí
  • vylepšujete svou komunikační efektivitu
  • rozšiřujete svou slovní zásobu
  • studovat a procvičovat gramatiku
  • proměníte se v plynulý a důvěrný komunikátor s místními znalostmi

U firmy INNES se jedná o kvalitu a profesionalitu. Pracujeme výhradně s kvalifikovanými a vášnivými učiteli, prvotřídními materiály a dynamickými a poutavými metodami, abyste se mohli naučit individuálně německy. Všichni učitelé používají komunikační a interaktivní metody, které studentům umožňují neustálé aktivní a experimentování s novým jazykem. Naši učitelé vám pro vás připraví pravidelné testy pokroku, abyste zajistili pokrok v učení.

V kurzu Intenzivní výuka němčiny se vyučujete v němčině pomocí výukových materiálů a různých speciálně vybraných doplňkových materiálů. Pro kurzy A1-B1 pracujete s výukovou knihou Menschen a od B2 spolu s výukovým kursem Mittelpunkt. Kursní kniha a veškeré doplňkové materiály jsou zahrnuty v kurzu.


Která úroveň je pro vás vhodná? I Test umístění

Každý měsíc nabízíme 9 intenzivních fází německého jazyka: A1 / 1, A1 / 2, A2 / 1, A2 / 2, B1 / 1, B1 / 2, B2 / 2. Pokud si nejste jisti, která úroveň kurzu je pro vás vhodná, jednoduše dokončete tento test umístění. Pokud si stále nejste jisti, promluvte si s námi! Napište nám na info@innesvienna.net, zavolejte nám na číslo 43 1 890 65 85 nebo nás zavolejte na rychlé a osobní posouzení.


Registrace

Můžete se zaregistrovat online, telefonicky nebo osobně v naší kanceláři. Všechny naše intenzivní německé jazykové kurzy v INNES jsou dostupné studentům starším 16 let. Přestože většina našich žáků se pohybuje mezi 20 a 30, pokrýváme všechny věkové kategorie včetně 60 let.


Osvědčení o předmětu Potvrzení účasti ECTS

Minimální požadavky na vydání certifikátu kurzu jsou následující:
  • minimálně 80% účast na celkové délce kurzu
  • 60% z celkových bodů průběžných testů
Po úspěšném absolvování intenzivního kurzu německého jazyka získáte certifikát o kurzu (6 ECTS) v poslední kurzový den jako mezinárodně uznávaný doklad o německém učení. V případě neúčasti na zkouškách pokroku nelze udělit body ECTS. Přesto účastníci, kteří splní minimální účast ve výši 80%, mohou obdržet potvrzení o účasti. Příslušná administrativa studijního programu nebo univerzita má konečné rozhodnutí o uznávání vašeho certifikátu INNES.


ÖSD Prep Workshop I ÖSD zkouška

Chcete se systematicky připravit na zkoušku ÖSD? Náš seminář ÖSD pro přípravu zkoušek může být jen vaší věcí! Každý měsíc během 2 dnů (každé 3 hodiny) vycvičíte vše potřebné k přípravě na "ÖSD-way-of-thinking". Vybavené všemi potřebnými testovacími strategiemi a provedením různých vzorkových testů, můžete přijít na vaše zkouška s uvolněným úsměvem. Mimochodem, můžete také provést svou zkoušku ÖSD přímo u našeho ústavu.

Studentská sleva

Pokud jste studentem na vysoké škole, můžete získat slevu z našich kurzů německého jazyka. Jak se zaregistrujete online, stačí zadat kód STUDENT pro aktivaci slevy. Ve svém prvním kurzu, prosím, ukažte své platné studentské ID vašemu učiteli.

Upozornění: Intenzivní kurzy němčiny mají přibližně 6 účastníků, kteří potřebují dobré dovednosti v oblasti učení. INNES má právo provádět potřebné úpravy kurzu. Všechny podrobnosti naleznete v sekci Časté dotazy.

This school offers programs in:
  • Němec
Innes Institute Vienna

Poslední aktualizace October 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Price
Cena
460 EUR
Information
Deadline
Locations
Rakousko - Vienna, Vienna
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Rakousko - Vienna, Vienna
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu