Intenzivní kurzy angličtiny

Všeobecné informace

Popis programu

Neexistuje žádná náhrada za učení angličtiny ponořené do jazyka a kultury!

Intenzivní anglický program Pittsburg State University poskytuje mezinárodní studentům řadu specifických jazykových a kulturních služeb. Hlavním cílem IEP je zvýšit úroveň anglického jazyka studentů prostřednictvím kvalitní výuky ve třídě a připravit studenty na provádění akademických studijních programů na Pittsburg State University . Kromě toho se IEP snaží poskytnout studentům příležitosti k tomu, aby se mohli seznámit s americkou kulturou.

Intenzivní anglický program (IEP) je prezenční program představující dva 15týdenní semestry (podzim a jaro) během akademického roku a jedno 9týdenní zasedání v létě. Třídy jsou nabízeny ve dvou úrovních, střední a pokročilé. Studenti tráví přibližně 18 hodin týdně ve třídě, absolvováním kurzů gramatiky, čtení, poslechu / mluvení, psaní a akademické přípravy. Program je flexibilní a vynakládá veškeré úsilí, aby vyhověl individuálním potřebám studentů.

Úspěšné absolvování pokročilé úrovně intenzivního anglického programu (kurz akademické přípravy) je ekvivalentem skóre 79 TOEFL a může být nahrazeno požadavkem TOEFL pro mnoho vysokoškolských a postgraduálních programů na Pittsburg State University .

I took this photo in a private school in Italy (Bologna) and I found beautiful these two girls studying together.

Zdroje pro rozvoj dovedností

Všichni studenti PSU mají volný přístup k těmto dalším anglickým zdrojům pro budování dovedností a podpůrným službám:

 • Psací centrum
 • Konverzační partneři
 • Student Success Center
 • Knihovní služby PSU
 • Toastmasters
 • Program Pitt Pal
 • Program Přátelství pro rodinu

Kulturní a jazykové aktivity

Intenzivní anglický program organizuje aktivity každý semestr, aby pomohl studentům dozvědět se o Spojených státech a procvičit si angličtinu. Tyto činnosti mohou zahrnovat sváteční oslavy, večírky, bowling, výlety do muzeí, výlety do místních zajímavých míst, nákupní výlety, pikniky a výlety do hlavní metropolitní oblasti nebo atrakce.

Studenti IEP mohou využívat rekreační zařízení na PSU, jako jsou tenisové kurty, basketbalové kurty, plavecký bazén, rekreační středisko, tělocvična a posilovna. Kromě toho jsou studentům IEP otevřeny koncerty, sportovní akce a další aktivity v areálu.

Náklady

Níže jsou uvedeny odhadované náklady na jeden semestr (podzim, jaro nebo léto) na základě akademického roku 2018/2019.

Jeden semestr nerezidentní sazba

Školné 6514 $
Životní náklady 3889 $
Zdravotní pojištění 713 $
Knihy a spotřební materiál 500 $
Orientace / soulad 55 $
Celkový 11 671 $

Míra bydliště v jednom semestru (studenti Kansas-Paraguay)

Školné 3649 $
Životní náklady 3889 $
Zdravotní pojištění 713 $
Knihy a spotřební materiál 500 $
Orientace / soulad 55 $
Celkový 8 806 $

Stipendium

Intenzivní anglický program nabízí stipendium až 1 000 $ za semestr, zatímco je k dispozici financování.

Platebni plan

Platba je splatná během prvního týdne kurzů. V průběhu semestru máte k dispozici platební plán, abyste mohli provést čtyři měsíční splátky.

aplikace

Příjmy

 • Pádový semestr (srpen - prosinec)
 • Jarní semestr (leden - květen)
 • Letní zasedání (červen-červenec)

Pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit IEP pouze po dobu 8 týdnů, se můžete přihlásit se zvláštním povolením v lednu, březnu, červnu, srpnu nebo říjnu. Toto je pouze pro středně pokročilé. Studenti budou zodpovědní za veškerý předchozí obsah kurzu.

Krok 1

Podejte žádost o přijetí a zaplaťte poplatek za žádost.

 • Aplikace IEP:
  • Online aplikace (upřednostňováno)
  • PDF aplikace pro tisk
 • Zaplaťte aplikační poplatek 60 USD (nevratné)

Krok 2

Předložte následující dokumenty:

 • Certifikovaný bankovní výpis nebo finanční záruka
 • Formulář finančního výkazu podpory
 • Poštovní adresa a poštovní poplatek
 • Kopie pasu (pokud je k dispozici)

Tyto dokumenty lze zaslat e-mailem na adresu i-admit@pittstate.edu.

Pro podmíněné přijetí do akademického programu musíte také předložit školní přepisy / akademické záznamy (a anglické překlady).

Krok 3

Vezměte online test Duolingo English pro účely předběžného posouzení.

Vyzkoušejte tento online test z jakéhokoli počítače s přístupem na internet, webovou kamerou a mikrofonem / reproduktory. Test může být proveden kdykoli podle vašeho pohodlí a jeho dokončení bude trvat asi 45 minut. Skóre testu bude odesláno na PSU do 48 hodin. Při registraci na test vyberte Pittsburg State University . Cena je 49 USD. Jakmile dorazíte na PSU a zaregistrujete se v IEP, bude vám zkušební poplatek 49 USD vrácen formou vzdání se školného s potvrzením o přijetí.

Můžete také zadat TOEFL, IELTS nebo PTE skóre pouze pro účely předběžného posouzení.

Požadavky na přijetí IEP

 • Uchazeči musí mít ukončenou střední školu, aby byli přijati do IEP.
 • U podmíněného přijetí musí žadatelé splnit podmínky pro přijetí do akademického programu. Je potřeba pouze jedna aplikace. Pro podmíněné přijetí vyplňte prosím přihlášku studenta nebo absolventa.
Poslední aktualizace May 2020

Informace o škole

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. Méně