106195_rsz_106138_img_8854.jpg

Class'Art je roční program intenzivního kreslení, který poskytuje silný základ pro studenty, kteří mají v úmyslu pokračovat v dalším studiu na akademických nebo odborných uměleckých školách po celém světě, nebo na pomoc při zdokonalování pozorovacích kreseb umělců se stávající praxí. Cvičení jsou navržena tak, aby podporovala racionální proces překladu vizuálních jevů line a hodnotu. Přísné učební osnovy jsou zaměřeny na tradiční studium sádrových odlitků a kreslení z živého modelu.

Cvičení sálových sálů

1) Vymačkané kopie z desky

Tento sérii kopií se bude zabývat složitostí, a to v grafitu, který pomůže studentovi vytvořit racionální proces zablokování, vytváření vizuálních nástrojů, jako jsou srovnávací měření, abstraktní tvary a naklánění na rovině obrazu.

2) Kopie figurální desky

Série grafitových kopií studií postavy Bargue bude pokračovat ve zdokonalování procesu blokování studentů při zavádění nových úvah, jako je gesto, překrývání obrysů a koncepční anatomie.

3) Blokování bloků

Toto grafitové cvičení iniciuje přechod od kopírování plochých tvarů na rovinu obrazu k překladu trojrozměrných objemů ve vesmíru.

4) Kreslení kreslení (blokování a vykreslování)

Tyto grafitové studie s delším časovým horizontem začínají s přesnějším lineárním popisem obrysů, změnami rovin a tvarů stínů a poté postupují k popisu rozměrového objemu pomocí pečlivě modulovaných hodnot, upřednostňují koncepční optickou analýzu.

106198_rsz_20181205mdnq5c2nebesaguu_fqxmq_large.jpg

Cvičení s obrázkem ve studiu

1) Krátká póza pro blokování čísel

V rozmezí od 20 minut do 180 minut tyto grafitové cvičení dále zpevňují proces zablokování studenta se zaměřením na rychlé zachycení dynamického gesta a proporcí živého modelu.

2) Dlouhý nákres kreslení (blokování a vykreslování)

Tyto vysoce rozvinuté grafitové studie, které se pohybují od 30 do 60 hodin, syntetizují všechny dovednosti získané v předchozích cvičeních (lineární blokování a konceptuální modelování) s dodatečným důrazem na strukturální anatomii a portrétování.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Poslední aktualizace December 15, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date