TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Seminář o podzimním a podzimním designu podzimu umožňuje účastníkům osvojit si základní znalosti a dovednosti používané v oblasti designu interiérů.

Kurz je synergií mezi přednáškami, workshopem a návštěvami hlavních mezinárodních veletrhů v Itálii zaměřených na architekturu, interiérový design, materiály a povrchové úpravy jako MADE (Architecture and Building Show) a Architecture @ work v Miláně a SAIE (International Building Exhibition) v Bologni.

Rozvrh: Kurzy probíhají od pondělí do pátku na plný úvazek.

Úroveň a předpoklady: Tento kurz je určen pro motivované studenty se zájmem o učení se základy designu interiéru a mají zájem o další studium nebo kariéru v oboru designu. Počáteční zaměření programu je umožnit studentům získat základní dovednosti spojené s kreslicí technikou a softwarem, které představují návrh interiérového projektu.

Současně se seznámí s procesem návrhu a získá základní znalosti materiálů, které mají být použity k charakterizaci prostoru. Díky dovednostem, které studenti získají během kurzu, budou schopni rozvíjet projektové projekty spojené s různými konstrukčními obory: rezidenční, exponátové a potravinářské. Návštěvy na hlavních veletrzích budou mít studenti možnost dozvědět se více o tradičních a inovativních materiálech a povrchových úpravách a mít celkový pohled na nové trendy a zařízení.

Během workshopů budou účastníci pracovat na projektech, vezmou-li v úvahu tři hlavní prvky: prostor k dispozici, značku a její image a hodnoty, uživatele a jeho potřeby. Výsledek nebude jen zajímavými místy z estetického hlediska, ale také prostory schopné komunikovat se specifickou značkou a schopné nabídnout zákazníkovi nový a inovativní zážitek.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Milan »

Poslední aktualizace Září 11, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
15 týdnů
Denní studium
Price
8,100 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date