Interní španělské kurzy pro firmy

114967_foto-junta.jpeg

Think in Spanish designech na míru šitých kurzů ve spolupráci s týmem lidských zdrojů každého klienta. V důsledku toho naše programy přesahují rámec obecné i obchodní španělštiny a zahrnují také další aspekty, jejichž cílem je zajistit, aby zaměstnanci ovládali španělštinu plynule a účinně ve vztahu k hlavním oblastem zájmu, odpovědnosti a firemní kultury každé společnosti.

Naše zakázkové kurzy také kladou zvláštní důraz na význam mezikulturních kompetencí, což je klíčová dovednost pro profesionální a firemní úspěch v globalizovaném podnikatelském prostředí.

Pokud jde o naše vyučovací metody, naše kurzy nabízejí příležitost procvičovat španělštinu v reálných komunikačních situacích. Každý program přirozeně zahrnuje čas ve třídě věnovaný zdokonalování čtyř komunikačních dovedností (mluvení, poslech, čtení a psaní) pomocí prezentací, korespondence, zápisů, zpráv, výběrových řízení a sociálních médií atd., A věnování zvláštní pozornosti gramatice, slovní zásobě, výslovnosti a intonace a obecná a firemní kultura. Kromě toho však zařazujeme třídy do reálných profesionálních situací tím, že doprovázíme a mentorujeme odborníky v jejich různých každodenních situacích a úkolech, což nám umožňuje sledovat pokrok, optimalizovat učení a maximalizovat příležitosti nabízené ponořením.

120814_congresos1copia.jpg

Palacio de Congresos y Exposiciones in León

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
  • španělština

Zobraz 2 více kurzů z Think in Spanish »

Poslední aktualizace Září 11, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
- Rezervace pro registraci: 300 €. Za školné nás prosím kontaktujte.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date