Jak spravovat své peníze

Všeobecné informace

Popis programu

Jak spravovat své peníze

Jedná se o dvoudenní kurz, který naučí účastníky různými způsoby, jak spravovat své peníze a výhody, které z toho můžete získat.

Ať už hledáte další nejlepší věc, do které investujete, hledáte radu v oblasti správy nemovitostí, potřebujete ocenění pro svou firmu nebo si jednoduše přejete připravit se na plánování odchodu do důchodu, London School of Business and Finance vám poskytne všechny finanční nástroje potřebuješ.

Naši lektoři jsou v této oblasti proslulí a pouze učí současné znalosti, aby zajistili, že dosáhnete svých finančních cílů. Investice do vlastního kapitálu, správa majetku, daňové plánování, abyste mohli co nejlépe využít své investice, správu fondů, offshore aktiva a budování portfolia, jsou jen některé z věcí, na které se tento program vztahuje.

V různých obdobích vašeho života je třeba, aby vaše peníze fungovaly různými způsoby a existují různé investiční styly, o kterých vás budeme učit, stejně jako práce různých finančních profesionálů, abyste mohli získat co nejpřesnější informace. Dozvíte se také, jak implementovat doporučené techniky finančního řízení a jak řídit rizika, která s tím souvisí. Přihlaste se do kurzu ještě dnes a studujte s námi v centru centrálního Londýna. Poskytujeme skutečnou obchodní platformu, takže můžete získat dovednosti za realistických podmínek. Lektoři také začlení případové studie do tříd s cílem zlepšit zážitek ze učení a učinit ho interaktivnějším. Po úspěšném absolvování kurzu budete mít mnohem větší jistotu při nakládání s finančními prostředky a získáte nové dovednosti, které vám pomohou výrazně zvýšit váš příjem. Ať už jsou vaše investiční cíle jakékoli, London Academy of Trading vám pomůže dostat se tam.

Požadavky na kurz

Vstupní požadavky pro všechny programy LAT:

  • Vyplněný a podepsaný formulář žádosti
  • Kopie vašeho pasu / průkazu totožnosti / rodného průkazu

Vstupní požadavky pro všechny programy LAT dva týdny nebo více:

  • Naskenovaná kopie nedávné barevné fotografie velikosti pasu
  • Doklad o vzdělání
  • Doklad o znalosti angličtiny, pokud je požadován

Poznámka: Všechny dokumenty se poskytují v angličtině. Pokud dokumenty nejsou v angličtině, budete muset také poskytnout ověřený překlad takových dokumentů.

Mezinárodní studenti

  • Naskenované kopie diplomů a ověřený překlad
  • Naskenované kopie certifikovaných přepisů
  • Doklad o znalosti angličtiny IELTS 5.5 nebo ekvivalenty
  • Kandidáti, kteří studovali vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve většinové anglicky mluvící zemi, mohou od univerzity potvrdit dopis, který potvrzuje jejich doklady o znalosti angličtiny.

Všichni ostatní studenti:

  • Minimální úroveň 3 nebo rozhovor s naším akademickým děkanem, Paddy Osborn Plně vyplněná přihláška LAT

Přívod

Každý měsíc

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in tradi ... Čtěte více

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in trading. The academy is accredited by the British Accreditation Council (BAC), which enables international students to study at LAT in London on Short-Term Study Visas (STSV). As a result, we have taught students from over 60 countries in the last 12 months. Méně
Londýn , Londýn + 1 Více Méně