Co to znamená, aby společnost vedla k seznamu 100 nejlepších společností, které by pracovali v Americe? Má společnost Southwest Airlines roli na trhu v oblasti služeb zákazníkům a věnování zaměstnanců? A mohou být lekce z jihozápadní kultury zdvojeny na vašem pracovišti?

Většina lidí si nemyslí, že by společnost mohla milovat a mnozí nechápou, jak můžete milovat společnost, podle bývalého generálního ředitele Herba Kellehera. Ve skutečnosti dnes mnoho lidí žije v "korporačním strachu", obává se, že mohou dělat chyby a zásobovat svou kariéru. Film, je to tak jednoduchý, ukazuje, že je možné změnit tento strach na lásku.

Film vás vezme za zády na Southwest Airlines, abyste zjistili, proč jsou jedním z nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v národě a jednou z nejúspěšnějších a nejobdivovanějších organizací na světě! Od nejnovějšího zaměstnance až po generálního ředitele je něco v tom, že je to tak jednoduché pro všechny!

Je to tak jednoduché ukazuje, jak důvěra, respekt a podpora mezi spolupracovníky zvýší produktivitu a udržení a zlepší zákaznické služby a růst. Všechno se děje tím, že dáváte zaměstnancům svobodu dobře dělat svou práci, svobodu učit se od chyb a svobodu milovat svou práci!

Připojte se k nám, když se podíváme na šest faktorů, které mohou změnit organizační život, včetně:

Vedení lidí

Odpovědnost

Vidění

Služby zákazníkům

Kvalita a produktivita

Přeměna

Poslechněte ji od zaměstnanců Jihozápadu a zjistěte, kolik z toho může být použito ve vaší organizaci.

Nové termíny budou oznámeny


Zobraz 31 více kurzů z University of Tulsa College of Business Administration »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 den
Kombinované
Price
175 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date