Přečtěte si oficiální popis

Malá individuální pozornost může opravdu zajít na dlouhou cestu! Soukromá lekce znamená osobní zaměření na vás. Získáte nedělitelnou pozornost svého učitele, plus pokyny a zpětnou vazbu, která je specifická pro vás a vaše cíle.

Pokud chcete v krátké době výrazně zlepšit svou úroveň a zaměřit své učení na konkrétní oblasti, přihlaste se k individuálnímu kurzu v Al Baher a maximalizujte svůj pokrok prostřednictvím soukromých lekcí. Jedná se o nejvíce flexibilní a osobní kurz, který je k dispozici po celý rok na základě žádosti. Soukromé lekce se mohou konat ve dnech nebo večerů v závislosti na dostupnosti instruktorů.

Uvědomujeme si, že někteří studenti potřebují intenzivnější koncentraci hodin, zatímco jiní mohou chtít úplný důraz buď na vědy, nebo na dovednosti; z tohoto důvodu nabízíme soukromé doučování. Vaše kurzy budou navrženy speciálně tak, aby odpovídaly vašim specifickým potřebám. S individuální pozorností jsou tyto sezení 100% zaměřeny na vaše požadavky. Nastavte své vlastní cíle a učitel vám pomůže oslovit je.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Al Baher Arabic Language Training Center »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date