Jeden týden módní stylový kurz

Conde Nast College

Popis programu

Read the Official Description

Jeden týden módní stylový kurz

Conde Nast College

Kurz Condé Nast College Fashion Styling je intenzivní týdenní program s cílem seznámit studenty s řadou praktických dovedností a základních informací o dané problematice. Je vhodný pro každého, kdo má zájem o styling, který by se rád dozvěděl více o tom, jak se vytvářejí módní obrazy.


O kurzu


Během kurzu budou studenti rozvíjet nápady pro módní natáčení v ateliéru, než začnou pracovat s týmem odborníků z oboru, aby vytvořili své vlastní módní obrazy. Studenti také naplánují a fotografují zátiší, které dodávají zátiší.

Budou slyšet od odborníků na módní průmysl řadu souvisejících témat, jako je například pouliční fotografie, vytváření vzhledových knih a nákupních stránek, styling celebrit a výzkum trendů. Vedle zkoumání práce inspirativních stylistů a fotografů se studenti také dozví, jak fungují agentury, jak jsou produkty vyráběny na výhonky a klíčové rozdíly mezi redakční a reklamní tvorbou.

Kurz umožňuje nahlédnout do práce, která směřuje k vytváření módních obrazů a dovedností potřebných k dosažení úspěšné kariéry ve stylingu.


Termíny kurzů

24. - 28. září 2018

Tento kurz běží každý březen a září. Každá dávka je k dispozici na 24 místech, přidělená na základě příchodu, první doručení. Vezměte prosím na vědomí, že vaše místo na kurzu není vyhrazeno, dokud nebudeme obdrženi celý školný poplatek, který musí být zaplacen v plné výši a předem.

Ujistěte se, že jste si přečetli naše smluvní podmínky a porozumět našim zásadám zrušení a vrácení peněz před rezervaci.

Studenti mohou očekávat, že budou v hodinách od 10 do 17 hodin od pondělí do pátku.


Kurzovné

2018: 858 Kč včetně DPH


Vstupní požadavky


Žadatelé o tyto kurzy musí být 18 let nebo starší, aby se zapsali, a mluvčí, kteří nejsou rodilí a anglicky, musí mít znalosti z písemné a mluvené angličtiny.

Místa na týdenních kurzech jsou přidělena na základě prvního příchodu, poprvé sloužil, pokud osoby splňují věkové a jazykové požadavky.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace May 4, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
1 týden
Denní studium
Price
Cena
872 GBP
€ 858 včetně DPH
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Sept. 28, 2018
Dates
Sept. 2018
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Sept. 28, 2018
Videos

Inside the Condé Nast College of Fashion and Design