Jednoroční kurz Design produktu

Všeobecné informace

Popis programu

Intenzivní jednoletý kurz designu výrobků (1 rok) připravuje studenty, aby učinili první kroky v designu produktu v úvodu do technik, procesů a metodik této disciplíny.

Tento kurz poskytuje přístup k magisterským studijním programům IED Madrid ak trhu práce pro ty, kteří začínají svou profesní kariéru. Tento kurz se soustřeďuje na několik let studia do jednoho a nabízí studentům jedinečný přínos.

Oblasti školení

Základy tvůrčího procesu: blok, který seznamuje studenty s tvůrčím procesem průřezovým způsobem prezentací koncepčních základů návrhu a metodologie projektu. K získání strategické vize se používají různé typy výzkumu, studenti se seznamují s udržitelným a systémovým myšlením a diskutuje se o kultuře, sociologii a umění.

Laboratoře: blokovat seznámení studentů se specifickými koncepty speciality, jako jsou ergonomie, materiály, výrobní systémy atd. Prostřednictvím praktických seminářů.

Tools - Manual: blok pro učení o manuálních prostředcích projektanta: techniky pro vyjádření a komunikaci, jako je kresba, barva a modelování (FabLab).

Nástroje - digitální: blok pro učení o digitálních nástrojích pro komunikaci, reprezentaci a 3D modelování.128779_photo-1552960366-b330a2f83823.jpeg

Jste X Ventures / Unsplash

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campu ... Čtěte více

We can remember the Spanish domination over Milan, lasted almost two centuries, and that in southern Italy. In a way, the decision that Spain would be the first country outside Italy to host IED campuses came quite naturally. Méně