Junior Letní akademické kurzy angličtiny

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

36 let, Bucksmore Vzdělávání uvítali více než 10.000 studentů z více než 60 zemí a národností na náš high-end, prestižní Anglický jazyk letních škol pro jednotlivé studenty. Smířil se Bucksmore léta a Bucksmore Homelingua, nabízíme širokou škálu jazykových kurzů angličtiny, aby zajistily, že splňují potřeby každého studenta -------------

BUCKSMORE LETNÍ poskytuje - Vysoce kvalitní programy léta pro studenty z 7 - 19 let.

 • Kurzy pro všechny úrovně angličtiny s maximálně 11 studentů ve skupině.
 • Nejvyšší kvalita výuky k dispozici v průmyslu.

Jsme hrdi na přijetí maximálně 20% studentů z každé národnosti na každém kurzu přimět studenty procvičovat angličtinu a dělat celoživotními přáteli z celého světa.

------------- V roce 2016 naše kurzy jsou založeny na světových univerzitách v Oxfordu a Cambridge, tradiční internátních škol na jihu Anglie, prestižní College London University krále a impozantní Plumpton zemědělská škola ,

Obecné a intenzivní programy English: - Bucksmore Summer (ve věku 11 - 16) - Fun-naplněné program aktivit a exkurzí.

 • Bucky děti (ve věku 7-10) - Z Superhrdinové do živočišné říše ... každodenní má zábavné téma!
 • Bucksmore Oxford / Cambridge / Londýn (ve věku 14 - 17) - City-centrum umístění pro starší mládež.

anglicky a navíc: - Bucky Adventure (ve věku 13 - 16) - Pro vnější azyl aktivity (plachtění, jízda na kajaku, jízda na koni, stěnové lezení, noční přežití a mnoho dalších).

 • Bucksmore Arts Choice (ve věku 13 - 17) - určený pro naše kreativní studenty: Umění, Film, Fotografie, Drama a mnoho dalších.
 • Bucksmore kódování (ve věku 12 - 16) - Vytvořte si vlastní počítačovou hru a možná dokonce robota!
 • Bucksmore Tři Capitals (Ages 13-17) - Pro mladé průzkumníků projíždějící velkých metropolích Londýně, Edinburghu a Cardiffu.

Pre-University Použití:

 • World University Preparation- získat pomoc na aplikačním systému UK University.
 • Bucksmore Young Leaders- Rozvíjet klíčové dovednosti, jako je diskutovat, vyjednávat, řečnictví, hospodaření s časem a nezávislé učení.

Pokročilé studijní programy (Ages 14-19)

 • Umístil v Oxfordské univerzitě, Cambridge University a King College v Londýně.
 • Předmět kurzy založené na přirozenou úroveň reproduktory angličtiny pro studenty.
 • Aktivity a exkurze do místních oblastí - master classes zlepšení základní prezentujících dovednosti, vyjednávání a vedení.

BUCKSMORE HOMELINGUA

S potěšením oznamujeme, že jsme nyní také nabízejí fantastický domov výukových programů po celé Velké Británii. Na domácí školného programu, studenti žít a studovat v domě svého učitele a stát se součástí jejich rodiny. Nabízíme celoročně a letní programy pro juniory a dospělé. Všechny kurzy jsou jedinečné a mohou být přizpůsobeny, aby splnění všech vašich potřeb.

Poslední aktualizace Leden 2016

Informace o škole

We are a unique accredited education provider. Our extensive portfolio covers educational travel for schools, colleges and universities, English language schools for adult and junior students in the U ... Čtěte více

We are a unique accredited education provider. Our extensive portfolio covers educational travel for schools, colleges and universities, English language schools for adult and junior students in the UK, Canada and USA, sixth form colleges, university pathway programmes and TESOL teacher training courses. Méně
Londýn , Královská čtvrť Greenwich , Brighton , Oxford , Cambridge , Guildford , Vancouver + 6 Více Méně