cape town

Přehled

V Kapském Městě bude každý den jako kniha, kterou si vyberete - vlastní dobrodružství: představte si úchvatné výhledy z vrcholu Stolové hory, vydejte se na Lví hlavu při západu slunce, navštívíte pláže - je tu i pláž s tučňáky!

Když studujete s námi v Jižní Africe, zaregistrujete se na tři až pět kurzů na přední výzkumné univerzitě v Jižní Africe, University of Cape Town (UCT), která se nachází v příjemné příměstské oblasti pět kilometrů od centra města. UCT je nejstarší univerzita v Jihoafrické republice a od jejího otevření, zejména od konce apartheidu, prošla neuvěřitelnou změnou a snaží se poskytnout studentům kvalitní vysokoškolské vzdělání bez ohledu na rasu. UCT je oficiálně uznávána za své silné stránky v oblasti afrických studií, biologie, botaniky, podnikání, vědy o životním prostředí, historie, matematiky, inženýrství, sociologie a antropologie.

Školení v oblasti služeb v Kapském Městě a jeho okolí je základním prvkem našeho programu, protože vám pomůže pochopit nejpalčivější sociální problémy v Kapském Městě a přitom přispějete k tomu, abyste dovedli řešení komunitně. Naše možnosti výuky v oblasti služeb v oblasti zdravotnictví a sociologie zahrnují dokončení 60 hodin dobrovolnické práce a výzkumu v Kapském Městě.

Studenti budou mít možnosti pro komunitní službu, a to buď prostřednictvím kurzů IES Abroad nebo prostřednictvím dobrovolné práce s jinými místními organizacemi. Studenti UCT se navíc často účastní dobrovolnického programu SHAWCO. Díky těmto příležitostem získáte pohled z první ruky na sociální a ekonomické otázky města, které ovlivňují různé skupiny v Kapském Městě.

Kapské město bude vaší třídou. Ve svém volném čase můžete navštívit místní klenoty jako Kirstenbosch národní botanické zahrady (přírodní památky UNESCO) krásné Camps Bay Beach, nebo vystoupat na ikonickou Stolovou horu a chytit lanovkou zpět. Vyzýváme vás, abyste plně využili krásné klima a geografii Jižní Afriky.

Vezmeme vás na dobrovolné výlety do krásné zahradní cesty Eastern Cape a do Národního parku Kruger, kde si můžete vychutnat zkušené herní strážce. Doufám, že vaše dobrodružství bude zahrnovat pozorování "Big Five": lev, slon, Cape Buffalo, leopard a nosorožce. Další volitelná výlety mohou zahrnovat návštěvu muzea District 6 a ostrova Robben, kde byl Nelson Mandela držen vězeň po mnoho let.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Jihoafrické republice, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejúčinnější studium v ​​zahraničí.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Kapské Město
 • Město: Kapské Město
 • Země: Jižní Afrika
 • Programové kredity: 15-19 za semestr (3-5 předmětů)
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

 • 8. července - 15. listopadu

Připravované termíny pro podání žádosti:

 • Jaro 2019 - 1. října 2018
 • Podzim 2019 - 1. října 2018

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Proto jsme se spojili s Univerzitou Kapského Města. Vezměte si 15-19 kreditních hodin za semestr, když se zapíšete na kurzy Univerzity v Kapském Městě. Můžete se také rozhodnout pro absolvování některého z kurzů IES Abroad . Vytvořte si vlastní akademický zážitek výběrem z následujících povinných a volitelných součástí programu:

 • Studijní program IES Abroad : zaměřený na Jihoafrickou republiku, projekt učení v oblasti služeb zahrnuje komunitní službu (60 hodin v průběhu semestru) v místní organizaci (3 kredity).
 • 3-5 kurzů na univerzitě v Kapském Městě: Přihláste se na minimálně 15-19 kreditů IES Abroad na univerzitě v Kapském Městě. Požadujeme, aby některý z vašich kurzů byl zaměřen na Jižní Afriku. Pokud se rozhodnete absolvovat kurz IES Abroad (3 kredity), budete mít kromě kurzu IES Abroad minimálně 12 kreditů IES Abroad na UCT. Studenti jsou vyzýváni k tomu, aby převzali většinou kurzy na úrovni 2000 nebo 3000, s maximálním kurzem na 1000 stupních.

Kurzy

Poté, co budete přijati, uvidíte seznam závěrečných nabídek kurzu v účtu MyIESabroad.

Kulturní studie

 • CU 221 - Dialogy o rozdílu (podzim, jaro)

Ekonomika

 • SL / ES / SO 335 - Politika, komunitní rozvoj, městský život v Jižní Africe (podzim, jaro)

Zdravotní studia

 • SO / SL / HL 345 - Zdraví a rozvoj komunity v Jižní Africe (podzim, jaro)

Učení služby

 • SL / ES / SO 335 - Politika, komunitní rozvoj, městský život v Jižní Africe (podzim, jaro)
 • SO / SL / HL 345 - Zdraví a rozvoj komunity v Jižní Africe (podzim, jaro)

Sociologie

 • SL / ES / SO 335 - Politika, komunitní rozvoj, městský život v Jižní Africe (podzim, jaro)
 • SO / SL / HL 345 - Zdraví a rozvoj komunity v Jižní Africe (podzim, jaro)

Instituce partnerů O univerzitě v Kapském Městě

Nejstarší univerzita v Jižní Africe, Univerzita v Kapském Městě je také přední výzkumná instituce v Jižní Africe. Mezinárodní studenti tvoří asi 20% z celkového počtu přihlášených na univerzitě. UCT se nachází 4 km od centra Kapského Města. Doba dojíždění do kampusu je 15-30 minut, což je společné pro místní studenty. Většina kurzů na UCT je na přednáškách, někteří s velmi velkými třídami, a obvykle se setkávají dva až pět dní v týdnu. Přednášky jsou často doprovázeny konzultacemi, které jsou mnohem menší a umožňují diskusi o tématech a konceptech, které se v průběhu přednášky zabývají. Minulé studenty zjistili, že tyto výukové programy jsou velmi užitečné. Vyberte si z mnoha kurzů na následujících fakultách na univerzitě v Kapském Městě.

 • Obchod - účetnictví, obchodní právo, ekonomika, finance
 • Inženýrství
 • Humanitní obory - komunikace, tanec, drama, anglická literatura a jazyk, film
 • Přírodní vědy - archeologie, astronomie, biologické vědy, chemie, informatika, environmentální

Kurzy zaměřené na Jižní Afriku jsou k dispozici v oblastech jako jsou kulturní studia, tance, historie, jazyk, literatura, hudba, fotografie, politologie, náboženství a sociologie. Nesmíte se zapsat do kurzů na fakultě zdravotnických věd.

Učení služby

Účast na zkušenostech s výukovými službami v Kapském Městě je jedním z nejlepších způsobů, jak získat hlubší pochopení kultury a společnosti města. Pracujete společně s místními lidmi na dosažení společného cíle, abyste se setkal s některými sociálními problémy, které mají vliv na Kapské Město, a zároveň přispějete k tomu, abyste se rozhodli pro komunitní řešení. Učební místo pro poskytování služeb se skládá z času stráveného u místní organizace, doprovázeného týdenním akademickým seminářem pro výuku v oblasti kreditů. Prostřednictvím semináře máte strukturovaný čas pro úvahy, diskusi a výzkum v otázkách vaší hostitelské komunity. Mnoho z komunitních organizačních vztahů je vytvořeno prostřednictvím vztahů s fakultou IES Abroad . IES Abroad pomůže vašemu úsilí tím, že usnadní představení organizacím a koordinuje skupinovou dopravu na místo (pro komunitní službu IES Abroad ). Každý semestr naše studenti pracují na jiném projektu v závislosti na potřebách společenství nebo organizace, kde dobrovolně působí. Navštěvujete komunitu na začátku semestru a v průběhu semestru se několikrát vrátíte, abyste pracovali na projektech, které přispějí k organizaci dlouho po návratu domů. Na konci semestru jste vítáni věnovat od místních organizací oblečení, toaletní potřeby a zásoby, které jste nechali z Kapského Města. Nedávné umístění pro komunitní angažmá pro studenty IES Abroad zahrnuje:

 • Sisters4Sisters
 • Nadace Sozo
 • Ikhamva Ubomi
 • Brooklynská hrudní nemocnice

Můžete se rovněž účastnit učebních příležitostí pro výuku organizovaných UCT prostřednictvím organizace nazvané SHAWCO (Organizace středisek pro zdraví a sociální péči studentů UCT). Zde můžete dobrovolně poskytnout čas na průběžné projekty v oblasti vzdělávání a zdravotnictví. Jedná se o non-úvěrové, tolik studentů IES Abroad připojil k SHAWCO jako součást své studentské životní zkušenosti v Kapském Městě.

Bydlení

Soukromé domy nebo byty - Můžete žít s dalšími studenty IES Abroad v zařízených domech nebo bytech u Univerzity v Kapském Městě. Zařízené domy a apartmány nabízejí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, společný obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Všechny domy a apartmány jsou vybaveny digitálními trezory pro uložení osobních věcí. Přístup k internetu je k dispozici, ale není zaručen.

Studentský život

Orientace

Orientace v Kapském Městě je rozložena na dva týdny. Začíná se orientací IES Abroad (3 dny), kde se představíte na univerzitě v Kapském Městě iu studentů z IES Abroad , vašich spolužáků, města Kapského Města a jeho okolí. Orientace pokračuje cestou podél zahradní cesty, jiho-východní pobřežní čára Jižní Afriky, kde můžete prozkoumat jeskynní systémy, navštívit krásné pláže, kánoe, túry a zažít úchvatnou krásu jihoafrické krajiny. Během naší orientace se také můžete těšit na prohlídku centra Kapského Města a místní městečko. Pak se budete věnovat orientaci univerzity v Kapském Městě (5-6 dní), která vám poskytne podrobnosti o akademických pracovnících, mimoškolních aktivitách a dobrovolnických příležitostech. Aktivity Mezinárodních akademických programů zahrnují prohlídku poloostrova Cape a možnost zúčastnit se akce bubnování v africkém stylu. Navíc CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,0 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 3.0 budou zváženy případ od případu a budou vyžadovat dodatečné dokumenty uvedené v části níže)
 • Sophomore, Junior nebo Senior, když začíná program. Žadatelé musí mít alespoň tři semestry samozřejmě práci, když se zapojí do UCT (první semestr sophomores může požádat). Některé místní univerzitní kurzy nemusí být k dispozici studentům Sophomore stát.

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Studentské vízum je nutné vstoupit do Jižní Afriky. Po přijetí obdržíte další informace o procesu žádosti a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Podzim 2018

 • Výuka: 13.410 dolarů
 • Bydlení: 3 795 USD
 • Pojištění: 395 dolarů
 • Celkem: 17 600 USD

Akademický rok

 • Výuka: 24 125 USD
 • Bydlení: 7.590 dolarů
 • Pojištění: 790 dolarů
 • Celkem: 32 505 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
17,600 USD
Programové náklady na podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Lis 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Lis 30, 2019