V Campus jazyková škola kurzy pro cizince jsou vytvořeny tak, aby student získat Ital, který je užitečný v každodenním životě a v profesionálním světě.

Pedagogičtí pracovníci

Učitelé jsou všichni absolventi, které mají vysokou míru profesionality a odborným znalostem učitelů. Použitá metodika je moderní a v kombinaci s osobní pomoc a doučování.

Personalizace vzdělávacích programů

  • Předběžná analýza jazykových dovedností s testem bez úrovně.
  • Tvorba programů ad hoc na základě potřeb studentů.
  • Personalizované programy založené na úrovni a lekce zaměřené na konkrétní témata, se účastní jak každodenní život a na práci odborné způsobilosti studenta.

Metoda výuky

V kurzech v areálu jazykové škole se opírá písemný a mluvený jazyk je zábava a spojité, se zaměřuje na zlepšování expresivní schopnosti, získávání gramatické a syntaktické konstrukce, stejně jako slovní zásoby, výrazy a idiomatické přísloví. Simulace reálných životních situací a znalosti kultury, zvyků a tradic poskytuje všeobjímající jazykové zkušenosti.

Classic Italian jazykového kurzu

Samozřejmě, že k dispozici na všech úrovních, nabízí studentům možnost zlepšit jak gramatickou a jazykových znalostí, se zvláštním důrazem na použití idiomy běžně používaných v každodenním životě.

  • Zahájení kurzu up: každé pondělí - Lekce doba: 09,00 - 13,00 od pondělí do pátku. Lekce jsou 50 minut.
  • Doba trvání a týdenní frekvence: 20 hodin - 4 hodiny denně - Počet žáků: Max 8 osob

Mimoškolní aktivity

Kromě výuky, Campus Jazyková škola nabízí bohatý program volitelných kulturních a rekreačních aktivit, které mohou být zdarma, nebo mají cenu. Tyto aktivity jsou nedílnou součástí programu jazykové vzdělávání v tom, že přispívají ke zlepšení znalostí italského jazyka, usnadňuje také socializaci mezi studenty různých kurzů, které můžete dát do praxe jazykové dovednosti získané.

Campus jazyková škola navrhuje týdenní: - italské skupiny lekce vaření s večeří následovat - prohlídky s průvodcem do města Lucca - výlety na kolech - výlety s průvodcem na místních farmách s vínem a ochutnávkou oleje - promítání filmu z celého klasického i moderního filmografie - setkání s klasickou hudbou v spolupráci s Istituto Musicale Luigi Boccherini kampusu také organizuje výlety a exkurze během víkendu do lokalit, které mají uměleckou, kulturní a rekreační zájem. Student bude mít pouze udržet náklady na: dopravu, vchody, obědy a večeře organizované. Organizační tajemník je na studenta dispozici pro informace týkající se výletů a akcí pořádaných v této oblasti.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Fondazione Campus »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 týden
Denní studium
Price
175 EUR
(1 týden) - 525 Kč (4 týdny). Každý další týden poté, co čtvrtý: € 100,00
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date