Soupeřící prostřednictvím lidí: Vedoucí pro Enhanced Performance, dříve známý jako SMU první-Line Management Program, je 9-týdenní program, který poskytuje osvědčení pojmy a nástroje ke zvládnutí lidi straně managementu. Je ideální pro nové manažery a dohledu, jakož i ty, kteří se přestěhují do vedení - poskytuje solidní základnu v manažerských technik. Program je také vynikající pro více zkušené manažery, kteří nemusí mít obdržel formální vzdělání nebo vzdělání v řízení jiní. Tento kurz je zaměřen na znalosti svůj vlastní styl řízení, řízení svých podřízených, a správu vašich vrstevníků a šéf vztahy.


Rozsah a účel

Většina lidí vstoupit řízení s bohatými vzděláním a zkušenostmi v oblasti specifických technických, ale s malou nebo žádnou dovednosti v řízení lidí. Tento program, Soutěžní prostřednictvím lidí: Vedení pro zvýšení výkonnosti, je deset-session série, které se konalo přes devět týdnů. Poskytuje manažerům solidní základy v základních manažerských kompetencí. Pomocí malé skupiny činností, nástroje pro hodnocení a cvičení dovedností budovy, budete aktivně převést koncepce do schopností lidí.


Kdo je školení určeno

Technické manažeři, podnikatelé, a zkušení manažeři, kteří se na další osoby odpovědné nebo neměla formální školení v řízení lidí.


Program Čas a místo

Program začne s komplexní, povinné full-den zasedání. Poté, zasedání Dallas se setká ve středu večer od 6-9pm na Cox School of Business na akademické půdě SMU. Zasedání Plano schází úterý večer od 6-9pm na SMU-in-Legacy.


SMU certifikát

Osvědčení o absolvování získají pro účastníky, kteří dokončí jednotlivé projekty a zúčastnit se úvodního full-denní sezení a nejméně šest z osmi večer zasedání. Program je také schválen pro další vzdělávání jednotek (CEUs).


Obsah programu

* Motivující Ostatní

Příslušné manažeři vědí, co motivuje jednotlivé zaměstnance, a tyto znalosti využít k prospěchu jak jednotlivce, tak organizace. V této relaci, manažeři učí, jak nastavit očekávání a vytvořit prostředí, které vede k vyšší produktivitě a spokojenosti zaměstnanců.

* Vedení Všestrannost

Tato relace vám poskytuje schopnosti maximalizovat svůj výkon a výkon svých podřízených a týmu. Budete hodnotit svůj styl vedení flexibilita ve specifických práce-související situace a stanovení úrovně efektivity. Budete zkoumat a rozlišovat vlastnosti a očekávání efektivní vedení, řízení a poslušnost. Budete dovolené s přesnou představu o svých silných a identifikovat oblasti rozvoje potřebné, aby posílily své kariéry.

* Volba správných lidí

Manažeři uspět prostřednictvím úsilí druhých, a výběr správných lidí je rozhodující. Toto zasedání se zaměřuje na to, jak se připravit na pohovor strategicky a jak používat behaviorální techniky výslechu, které se dostanou dotazovaný, aby vám odpovědi, které vám pomohou lépe předpovídat budoucí chování na pracovišti.

* Team building

Učit dovednosti potřebné pro úspěšné vedení svého týmu. Prozkoumejte hodnotu, společné cíle a definici rolí přidat k úspěšnému týmový výkon. Budete také naučit rozpoznat úskalí, která může vést k dysfunkci v týmech.

* Využití individuální rozdíly

Máte dobré pochopení na technické aspekty vaší práce - je to peer a zaměstnance chování, které představují největší problém. Toto zasedání se zaměřuje na pomoc můžete získat lepší pochopení toho, jak různé styly, zkušenosti, kultury a motivační potřeby ovlivnit výkon.

* Správa pro výkon

Jste byli povýšeni za to, že vynikající individuální umělec. Nyní své povinnosti se rozšířily, a vy jste hodnotili na výkonnosti ostatních. V této relaci budete objevovat různé strategie pro hodnocení a rozvoj zaměstnanců, včetně dovedností v koučování, poradenství a další způsoby, jak jednat s non-umělci.

* Řešení konfliktů

Konflikt je přirozenou součástí každého pracovního prostředí, ať už pracujete jeden-na-jeden, nebo jako člen týmu. Budete zkoumat z mnoha zdrojů, příčiny a typy konfliktů často nacházejí na pracovišti. Dozvíte se také, jak používat metody řešení konfliktů s cílem získat pozitivní výsledky v mnoha obtížných situacích.

* Komunikace na výsledky

Toto zasedání zvýší poslechu a prezentaci dovedností. Identifikaci bariér, které vám brání poslechu efektivně a leštění malá skupina-prezentační a komunikační dovednosti se zaměřením na tom, jak ovlivnit a přesvědčit. Nakonec, naučit se zvládat jednání, aby byly efektivní a produktivní využití času pro všechny zúčastněné.

* Správa Přes vliv: Úspěšné Peer / Boss Vztahy

Real vedení znamená, má vliv i mimo své formální autority. Často mají odpovědnost za projekty a výsledky bez nutnosti formální autorita bychom mohli potřebovat. Toto zasedání se zaměřuje na získávání vlivu a vytvořit více produktivní, a ještě příjemnější vztahy se svým šéfem, kolegy a zaměstnance. Účastníci kurzu se naučí strategie pomoci sdělovat své představy a potřeby s ostatními v produktivním a přesvědčivým způsobem při zajištění potřeb organizace a další jsou také setkal.

* Prováděcí Změna: Don't Forget Čínské

Většina změn snahy vypadají dobře na papíře. Problém je, že změna iniciativy se stalo v reálném světě, a vliv skutečných lidí. Změna úsilí selže, protože manažeři nedokážou vytvořit pocit naléhavosti, nepodaří získat buy-in, a mají tendenci soustředit se pouze na organizační výhody. V této relaci se naučíte dovednosti potřebné pro úspěšné změnu agenta. ROI projektů jsou uvedeny na konci tohoto modulu.


Jak budete výhody

Cílem tohoto programu je poskytnout základní základních manažerských dovedností a technik, ze kterých můžete efektivně čerpat. V unikátní, vysoce participativní prostředí, budete:

- Staňte se účinnější vedoucí a manažer
- Naučte se, jak posílit sebe a své zaměstnance
- Vypracovat a udržovat normy výkonnosti, že ostatní jsou ochotni následovat
- Zvyšte svou schopnost iniciovat a pracovat s přestupem
- Vylepšete své interpersonální dovednosti lépe využívat schopnosti druhých
- Vyhodnotit a měřit svůj vlastní osobní růst
- Vytvořit základ v základní m anagement dovednosti, na kterých můžete pokračovat v budování vaší kariéry
- Přenos nových technik a dovedností přímo k práci prostřednictvím individuálního projektuZobraz 9 více kurzů z Cox School of Business, Southern Methodist University »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
9 týdnů
Kombinované
Price
2,895 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date