koučování pro profesionály lidských zdrojů

Všeobecné informace

8 dostupných umístění

Popis programu

Jako profesionální lidských zdrojů, máte na starosti více než si myslíte.

Dnešním konkurenčním obchodním prostředí znamená, že vaše role se rozšířila. Nejlepší a nejúspěšnější lidských zdrojů odborníků dozvědět brzy na to, jak získat a využít vlivu, aby se stal více strategického partnera, aby zjistily, kde je v čele organizace a využívat lidské zdroje, funkce ukazuje cestu.

Nejlepší naučit se koučovat jiné, které jim pomohou proniknout do jejich motivace a přijít s nápady a řešení na jejich vlastní, a ne někdo říkal, co mají dělat a jak na to - znovu a znovu.

Koučování pro řízení lidských zdrojů odborníci vám pomohou dostat se tam.

Tento program vám pomůže posílit své vůdčí schopnosti a naučit se, jak vybudovat koučovacího vztahu k rozvoji schopnosti lidí.

Použití centra rámci hodnocení výzvu a podporu, budete intenzivně pracovat s trenérem, jedna ku jedné a v malých skupinách. Více videonahrávky koučování umožňuje lépe zhodnotit Vaše koučování styl a schopnosti, získat nové dovednosti a efektivně vytvářet podmínky pro koučování v rámci vaší organizace.

Rozvíjeny prostřednictvím spolupráce mezi CCL a společnost pro řízení lidských zdrojů (SHRM)

Výsledky

  • Naučte se základy koučování pomocí CCL je jedinečný rámec, spolu s novými koučovacích dovedností, které lze dát k okamžitému použití, v programu, který se zaměřuje zejména na vnitřních lidských zdrojů profesionály.
  • Účast v kombinaci s malou skupinou interakce a nahrávaný tréninku. Trenéři úzce spolupracovat s malými skupinami v rámci programu a vysokou instruktor k účastníkovi poměru (1:4) zajišťuje cílené a připomínky bohaté vzdělávací prostředí v průběhu celého programu.
  • Vybudovat výsledky řízený plán rozvoje pomocí silné vzájemného koučování proces, který je pod dohledem zkušených fakulty CCL.
  • Více informací o sebe i ostatní. Budete pochopit význam řízení koučování vztah, a jak vaše osobní preference ovlivnit výsledky koučování. A vy se zvýší vaše pochopení osobnosti druhých a styly učení, které vám umožní lépe trenéra je.
  • Identifikovat koučování největší dopad a příležitostí a získat strategie pro vytvoření prostředí, koučování ve vaší organizaci, která je plně přizpůsobit individuálním stylům a okolností.
  • Rozvíjet nové poznatky o hranice a etiky ve vztahu koučování.
  • Účast v post-program, sledování zasedání probíhat po telefonu, posílit a rozšířit výuku ve třídě.
  • Spolupracovat s dalšími odborníky lidských zdrojů k posílení kritických dovedností a objevovat problémy, které ostatní tvář.
  • Příjem se domácí sadu nástrojů k provádění technik koučování ve vaší organizaci.

Cílová skupina


Mid-na výkonné úrovni lidských zdrojů odborníky, kteří jsou zodpovědní za koučování druhých a / nebo vytvoření koučování prostředí v jejich organizaci.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Center for Creative Leadership (CCL) nabízí to, co nikdo jiný nemůže: výhradním zaměřením na vedení vzdělávání a výzkumu a jedinečné odborné znalosti při řešení problémů vedení jednotlivců a organizac ... Čtěte více

Center for Creative Leadership (CCL) nabízí to, co nikdo jiný nemůže: výhradním zaměřením na vedení vzdělávání a výzkumu a jedinečné odborné znalosti při řešení problémů vedení jednotlivců a organizací po celém světě. Vybavujeme klienty po celém světě s dovedností a nahlédnutí dosáhnout více, než si mysleli, že to možné prostřednictvím tvůrčí vedení. &nbsp Co je to kreativní vůdcovství? Je to schopnost myslet a jednat mimo hranice, které omezují naši efektivitu. Každý vůdce a organizace čelí překážkám, které je obtížné překonat - z vedení podniků, s nimiž se potýká komplexu globálním trhu, aby pedagogové se snaží zvednout výsledky studentů, aby neziskové skupiny a vládních agentur řešení zásadních společenských problémů s napjatých rozpočtů &nbsp CCL je přesvědčen, že řešení těchto problémů existují - a za téměř 40 let jsme pomohli klientům jejich zpřístupnění prostřednictvím tvůrčí vedení. Věříme, že vůdci jsou vyrobeny, nejsou narodil, a že se mohou přizpůsobit a změnit. Věříme, že silné interpersonální dovednosti, zakotvené v osobní reflexi a self-uvědomění, jsou klíčem k efektivní vedení. Méně
Greensboro , Davos , Colorado Springs , Brusel , Petrohrad , College Park , Mount Eliza , San Diego + 7 Více Méně