krása styl

Všeobecné informace

Popis programu

Krása Styling

&nbsp

Třídy bude probíhat i italsky a anglicky

&nbsp

Krása Styling představuje budoucnost.
Spojení dvou světů dohromady jednoznačně vypráví image. Styling, trendy, make-up, kadeřnictví, portfolio jsou některé z učení, které tvoří tuto inovativní a revoluční módy "kontejner".

&nbsp

Unikátní fil Rouge, který vypráví a komunikuje způsobem, jak potřebuje zavedení mnohostranné odborné údaje, které mají technické a kreativní současně.
Způsob a styl, techniku ​​a inovace, módy a krásy. Charakteristika profesionální postavu krásy stylista.Citlivé a vnímání, rozpoznat trendy trhu a zavedení nový vzhled, zvládnout fotografické výhonky, osvětlení, choreografie, líčení a spolupracovat s týmem odborníků na všech úrovních a dosáhnout velmi jedinečné přidané hodnoty v rámci reflektory a největší módní show na světě.

&nbsp

Program kurzu


o módní make-up specialista
- Módní Základní Make-up
- Advance móda Make-up
- Make-up Módní Trend portfolio

o módních specialista
- Módní Základní Styling
- Advance módních
- Módních trendů portfolio


Krása Styling nabízí 6 měsíců samozřejmě včetně módní make-up specialista a módních Specialist.
Lekce se budou konat každý den od pondělí do pátku 9,30 - 12,30 a 14,00 - 17,00 za celkovou částku 648 hodin.

Volné termíny:

&nbsp

  • 26/09/2011
  • 09.01.2012
  • 03.04.2012

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Celou částku za kurz se skládá z:


- Vstupné: Euro 1000,00
- Školné: Euro 11900,00
- Celková částka: 12900,00 Kč

&nbsp

Můžeme Vám rádi poskytnou veškeré potřebné doklady pro získání studentského víza.


My Vám nabízíme pomoc při hledání ubytování


Základním předpokladem k účasti na kurzu je již bylo 18 let

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Uptodate Akademie módy - kromě toho, že první mezinárodní akademie nabízí kvalifikované, inovace a formativní cesty nesporné hodnoty, to je místo, kde Móda a krása najít dokonalé spojení, která zaruču ... Čtěte více

Uptodate Akademie módy - kromě toho, že první mezinárodní akademie nabízí kvalifikované, inovace a formativní cesty nesporné hodnoty, to je místo, kde Móda a krása najít dokonalé spojení, která zaručuje kvalifikaci a aktualizace o trendech a jehož cílem je úplné spokojenosti zákazníků. Uptodate je opravdový případ italské kvality. &nbsp&nbsp Uptodate Akademie módy, je lídrem ve světě módy a krásy studií. Založena na newconcept začlenění kreativitu, profesionalitu a trend výzkumu. Uptodate Akademie módy se v srdci Milána, módní světové hlavní město, založena v roce 2001 s posláním poskytovat nejvyšší stupeň vývoje znalosti a výcvik pro vedení nových profesionálů do světa módy a krásy.&nbsp&nbsp Způsob a Vision &nbsp Určuje trendy - v módě, kráse, designu a stylu - je konfrontován s "běžné " proudy, ale stanoví jeho cíl, který se stává atraktivní pro vývoj již na základě těchto proudů.&nbsp&nbsp Certifikáty &nbsp Certifikát kvality ISO 9001/2000 Méně