Krátké kurzy v budoucnosti Fashion Tech

Všeobecné informace

Popis programu

 • Campuses: Paříž
 • Doba trvání: 5 dní / 30 hodin
 • Formát: Intenzivní
 • Jazyk: angličtina
 • Příjem: duben 2019, červenec 2019
 • Poplatek za školení: 1 500 EUR
 • Omezeno na: 15 studentů ve třídě

Budou roboty převzít? Je umělá inteligence v módě vymýcena? Je módní průmysl někdy dohnat digitální inovace? To jsou jen některé z pálčivých otázek, které budou zkoumány na tomto jedinečném krátkém kurzu v IFA Paris . Spojením teoretického a praktického učení dohromady v disciplínách módy a techniky vás vaše týdenní intenzivní cesta představí nejnovějším novinkám, které narušují módní průmysl. Budete vedeni řadou diskusí o rozšíření svého analytického a kritického myšlení, stejně jako příležitost získat praktické zkušenosti se stroji a softwarem, abyste zapálili vaši kreativitu a technické dovednosti. Prozkoumáte a uvidíte technologické témata, jako je 3D tisk, módní výpočetní technika, Internet věcí (IoT) a umělá inteligence.


Cíle kurzu

 • Poskytněte účastníkům základní poznatky o předmětu módní techniky, které budou v průběhu kurzu uplatňovat v průběhu kurzu neustálé kritické myšlení o tom, jak technologie budou narušovat současný i budoucí módní systém.
 • Představte účastníkům technologií, jako je 3D tisk a Internet věcí (IoT), prostřednictvím řady intenzivních hands-on masterclasses.
 • Rozšiřte účastníky o povědomí o rolích v módním průmyslu za tradičními archetypy jako je "módní vědci" a o tom, jakým způsobem jsou současné role ovlivňovány pokroky, jako je automatizace.
 • Rozvíjet perspektivy účastníků týkající se strategií digitální inovace a místa technologického pokroku v mnoha disciplínách v globálním prostředí.


Výsledky kurzu

Kurz budete absolvovat s experimentálním portfoliem, včetně fyzického 3D prototypu, programování v praxi a 3D digitálních souborů, které byste chtěli dále rozvíjet mimo kurz a nové znalosti inovace módních technologií.


Struktura kurzu

Tento krátký kurz je pro začátečníky a žádné předchozí zkušenosti se nevyžadují. Je však nutný hluboký zájem jak o módu, tak o technické aspekty technologie, aby získal co nejvíce z kurzu. Studenti budou mít přístup ke strojním zařízením prostřednictvím partnerského laboratoře * a jsou povzbuzováni, aby pracovali na rozvoji svých dovedností mimo plánované zasedání. Kurz bude zahrnovat:

Den 1: Módní Tech: co, proč a jak?

Tento krátký kurz začíná hlubokým potápěním přesně to, co je módní techno, proč je relevantní pro dnešní společnost a jak ji uvádí na trh. Získáte náhled a přehled makerů na pokrok v oblasti průmyslu, než získáte své kreativní nápady v seminářích o zjišťování produktů, což vyvrcholí hypotézou, kterou můžete prozkoumat po zbytek krátkého kurzu. Metodiky, které jsou tradičně rozmístěny v technologickém vývoji, se budou aplikovat na módní návrhářský a vývojový proces, a tak vám poskytnou základový rámec pro tento týden. Cílem je přinést vám budoucí myšlení v budoucnu!

Den 2: 3D masterclass

Den 2 je praktickým ochutnávkem do všeho 3D. Budete mít 3D cestu, jak navrhnout a prototypovat 3D model pomocí 3D tiskáren. Zde prozkoumejte potenciální možnosti rychlého prototypování a jak mohou návrháři využít technologický pokrok, který pomůže při vývoji a vývoji produktu. Možnosti jsou nekonečné: uděláte si boty? Šperk? Pytel? Neexistují žádná pravidla a cílem tohoto zasedání je vyzkoušet svou zvědavost nejmodernějšími stroji. Vyjedete s 3D prototypem a CAD soubory, které budete moci pracovat ve vlastním volném čase.

Den 3: Módní výpočetní technika

V polovině týdne skutečně zažijete konvergenci módy a techniky v jednodenní masterclass praktických workshopů v oblasti počítačové vědy a jejích schopností v módním kontextu. Společnosti, jako je Farfetch a Stitch Fix, představíš si dalšího jednorožce? Účastníci budou vedeni prostřednictvím základních počítačových programovacích jazyků, jako je Python, a provedeni sérií cvičení, které povzbudí přemýšlet nad tím, jak by výpočetní a datová věda mohla posílit módní ekosystém.

4. den: módní technologie a inovace v módním systému

Technologie je v konečném důsledku nástrojem a nástroje pomáhají inovacím řešit problémy složitých problémů. 4. den rozděluje roztříštěný módní systém a dodavatelský řetězec, ve kterém 4. průmyslová revoluce řeší mnohé z těchto složitých problémů. Budete prozkoumáni teoretickými debaty a povzbuzujete vás, abyste přemýšleli nad budoucností módy, který pak provedete praktické workshopy o tom, jak spustit výrobky na bázi módních technologií na trh. Módní průmysl potřebuje jednotlivce, aby je otřásli a opravdu narušují tradiční paradigma, kterou se naděje tento den inspirají.

5. den: výzva v oblasti inovací

Poslední den výcviku vás vyzývá k inovacím tím, že využijete všechny týdenní učení, nové znalosti a inspirativní myšlenky. Inovační výzva vám IFA Paris jeden z průmyslových partnerů společnosti IFA Paris , který bude pracovat v týmu, aby experimentoval, zamýšlel a uzavřel životaschopná řešení. Cílem výzvy je přemýšlet mimo krabici a přerušit pravidla toho, co víme o módě. Jako budoucí průkopníci módy budete povzbuzováni, abyste přinesli své nové nápady na stůl bez omezení. Den se ukončí tím, že představíte své nápady a oslavíte úspěšné dokončení intenzivního a obohacujícího týdne.


Požadavky

 • Doporučená úroveň angličtiny je IELTS 5.5 (pro pochopení a průběh kurzu). Certifikát IELTS se nevyžaduje, ale chceme si být jisti, že budete schopni porozumět kurzu.
 • Min. 18 let starý
 • Zájem o módní technologie a inovativní módu
Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.”

The Paris Fashion School for Design and Business. In the words of Suzy Menkes, IFA Paris is where to “Learn the French way of seeing fashion as art.” Méně
Paříž , Šanghaj , Istanbul + 2 Více Méně