Read the Official Description

Návrhové myšlení je inovativní metodika založená na přístupu orientovaném na člověka, který se snaží vyřešit složité a nejisté problémy s designem. Zaměřuje se na nalezení jedinečných řešení každodenních výzev.


Volná pracovní místa: 20/>

Doba trvání: 5 dní (35 hodin) s praktickou součástí


Přehled/>


Navrženy a vytvořeny pro kreativy, umělce, manažery, podnikatele a lidi, kteří mají zájem o praktickou výuku, s reálným uplatněním v oboru Design Thinking./>

Náš program Design Thinking bude představovat definice a pojmy týkající se tvořivosti a designu. Umožní účastníkům prozkoumat, co je kreativita v designu, a umožní jim také propojit metody tvořivosti s různými pojmy, a to lidskými potřebami, potřebami spotřebitelů a uživatelským rozhraním. Během kurzu budou účastníci provádět skupinovou práci a realizovat tvůrčí procesy s využitím několika technik souvisejících s rozvojem tvůrčích dovedností.

Během kurzu bude představeno několik modelů a metod, které umožní účastníkům rozvíjet dovednosti týkající se brainstormingu, bočního myšlení a propojení myšlenek s řešením návrhových problémů.


Vícejazyčný učitel./>


Obsah písemného kurzu je k dispozici v angličtině, španělštině a portugalštině/>


Program/>


DEN 1/>

Úvod do designového myšlení - minulost a současnost

První složka představí klíčové prvky znalostí návrhu v přístupu k minulosti a současnosti. Budou prezentovány širší perspektivy, tj. Znalosti o způsobu myšlení a procesech návrhářů. Na konci dne budou účastníci rozděleni do skupin a budou požádáni, aby vyřešili praktickou výzvu tím, že vytvoří skupinovou radu na Trello.


DEN 2/>

Návrh jako kontextualizace a rámec problému

Cílem č. 2 je poskytnout účastníkům hlubší pochopení předchozího modulu, zdůrazňující systémovou povahu návrhu a to, co od návrhových procesů vyžaduje. Účastníci budou pokračovat v výzvě z předchozí složky, kontextualizováním problému a různými způsoby ovlivňování procesu návrhu.


Den 3/>

Modely a procesy návrhu

Po pochopení holistické povahy konstrukčního myšlení bude číslo tři popisovat různé modely, které pomáhají strukturovat proces návrhu pomocí výzkumných metod, prototypů a testů. V druhé části této složky budou řešeny nejběžnější metody pozorování a účasti, jako je metoda cesty zákazníků, participační metody a kvalitativní analýza. Představí se myšlenka představy, pamatující si, že různé rámce a kontexty problému návrhu by měly kombinovat znalosti z různých oborů.


DEN 4/>

Design jako outsourcing a experimentování

Ve složce číslo čtyři budou účastníci pokračovat v rozvíjení své skupinové práce. Poté, co přichází s nápadem, skupiny dokončí návrhové cvičení, vytvoří náčrtky a modely a projednávají je s cílem dosáhnout společného závěru. Konečně, skupiny rozhodnou o nejvhodnějším způsobu vytvoření závěrečného projektu.


DEN 5/>

Tvorba závěrečného projektu

V poslední den budou skupiny dokončovat své závěrečné projekty (uplatnění všech konceptů, postupů a metod získaných během kurzu) a budou vyzváni, aby představili svou práci, diskutovali o nápadech a nových způsobech rozvoje tvůrčího myšlení.

Poznámka: Každý účastník obdrží certifikát / diplom a může získat registrační slevu v jednom z kurzů LSDM platných po dobu 12 měsíců.


Ceny/>

All Inclusive: výuka, intenzivní kurz, denní přestávka na kávu, studijní materiály a závěrečný certifikát

Podmínky:

1. cena do 23. února

2. cena do 17. března

3. cena: pozdější termíny

Platba bankovním převodem

Program taught in:
Angličtina
španělština
Portugalština

See 1 more programs offered by London School Of Design And Marketing »

Last updated March 29, 2018
This course is Campus based
Start Date
Červen 2019
Duration
5 dny
Denní studium
Price
1,000 GBP
1. cena All Inclusive: Londýn 1.000 £, Madrid 890 £, Porto: 890 £. 2. cena All Inclusive: London1.100 £, Madrid 990 £, Porto: 990 £. 3. cena All Inclusive: Londýn 1.250 £, Madrid 1.100 £, Porto: 1.100 £. Stejný den All Inclusive: Londýn 1.500 £,
Deadline
By locations
By date
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date