Tento kurz poskytuje komplexní přehled o velkolepé transformaci světa, když překračuje prah, který se poprvé v lidských dějinách stává většinovým městským světem.

106716_Picture1.png

Modul se věnuje diferenciální dynamice celosvětové urbanizace, se zvláštním zřetelem k globálnímu jihu. Ukazuje, že tyto rozsáhlé posuny v lidském hnutí, ekonomickém rozvoji a rozšiřování zastavěného prostředí mají hluboké znepokojivé důsledky pro udržitelnost.

Kurz prezentuje Mark Swilling, významný profesor udržitelného rozvoje ve škole vedoucí veřejnosti, University of Stellenbosch a akademický ředitel magisterského programu v oblasti udržitelného rozvoje, který je dodáván na Institutu.

Výzva návrhu, budování a provozování udržitelnějších městských infrastrukturních systémů je obzvláštním zaměřením kurzu a účastníci budou seznámeni s některými klíčovými koncepcemi a trendy v živé a rychle rostoucí literatuře o současných městských výzvách, včetně toho, jak učinit měst udržitelnější. Bude se to zaměřit především na městské infrastruktury a tok zdrojů prostřednictvím městských systémů, které budou chápány skrze čočku městského metabolismu. To poskytuje základnu pro řešení problémů politiky a správy ohledně vytváření udržitelných měst.

Při absolvování tohoto krátkého kurzu v Sustainability Institute je celý prostor součástí výuky. Přijďte se naučit v prostředí, které je zapletené a uvědomělé, kde lze diskutovat s různorodými lidmi, kreativitu obnovit prostřednictvím ponoření, kde se učíme s přirozeností a zajišťujeme, že budoucnosti budou udržovány prostřednictvím generativního myšlení.

106718_Picture.png

Tento kurz je ideální pro

Postgraduální studenti a odborníci pracující jako městští projektanti, architekti, urbanisté, městští správci a politici, kteří se zajímají o pochopení a vytváření udržitelných měst.


Osvědčení

Účastníci krátkého kurzu, kteří splňují minimální požadavky na výkonnost kurzu, tj. Účast na celém 6-denním kurzu, příspěvek do třídy, skupinové projekty a dokončení individuálního zadání, obdrží certifikát o účasti z USB-ED.


datum

19. až 24. srpna 2019

Provozuje se od pondělí do pátku od 08:15 do 17:15 a od soboty od 9:00 do 13:00

Místo

Sustainability Institute , Lynedoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Cena

6-denní kurz: R10 800 na osobu

Výše uvedená cena zahrnuje oběd a přestávky na čaj (pondělí - pátek).


Aplikovat

Žádosti o krátké kurzy se uzavřou přísně 10 pracovních dnů před začátkem kurzu, doprovázené zaplacením poplatků za kurz.

Pro více informací kontaktujte Nicole Adams na adrese nicolette.adams@usb-ed.com nebo 27 21 918 4207.

Krátké kurzy zajišťuje School of Public Leadership ve spolupráci se Sustainability Institute a spravuje společnost USB-ED.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Sustainability Institute

Zobraz 9 více kurzů z Sustainability Institute »

Poslední aktualizace December 14, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 19, 2019
Duration
6 dny
Denní studium
Price
10,800 ZAR
Deadline
Srp 5, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 19, 2019
End Date
Srp 24, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Srp 5, 2019

Srp 19, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Srp 5, 2019
End Date
Srp 24, 2019