Představte si, že byste se mohli podívat na zveřejnění informací o životním prostředí společnosti a získat přehled o strategii a úskalích společnosti ve stejném smyslu, jaké byste získali při pohledu na účetní závěrku společnosti.

To je skutečně možné.

106701_Picture1.png

Zatímco mnoho z prvních 100 společností uvedených na JSE Limited již vypočítává své uhlíkové stopy, je to jen špička ledovce.

Než dlouho, každá společnost bude muset vypočítat svou uhlíkovou stopu a také se bude snažit ji snížit. Brzy bude uhlík (a vody) footprinting být proveden a působí všechny kótované společnosti.


Centrální oblasti zájmu budou zahrnovat:

  • Jak vypočítat uhlíkovou stopu.
  • Jak analyzovat uhlíkovou stopu a jednat na ní.
  • Jak analyzovat další environmentální stopy, jako je vodní stopa.
  • Jak se připravit na zveřejněné legislativní zveřejnění.
  • Jak se připravit na burzu domácí daň z uhlíku.

Některé perspektivy budou sdíleny na úskalích uhlíkového průmyslu a na tom, jak je lze vyhnout. Vzhledem k tomu, že uhlíková stopa je novou a vyvíjející se vědou, vyžaduje otevřený a uvažovaný přístup.

Při absolvování tohoto krátkého kurzu v Sustainability Institute je celý prostor součástí výuky. Přijďte se naučit v prostředí, které je zapletené a uvědomělé, kde lze diskutovat s různorodými lidmi, kreativitu obnovit prostřednictvím ponoření, kde se učíme s přirozeností a zajišťujeme, že budoucnosti budou udržovány prostřednictvím generativního myšlení.

106700_Picture.png


Tento kurz je ideální pro

Lidé vypočítají uhlíkové stopy v organizacích, které hlásí vrcholovému vedení. Tento kurz výrazně zlepší dovednosti, jak dělat uhlíkovou stopu. Je také ideální pro manažera, který potřebuje jednat na základě vypočtené uhlíkové stopy. Tento segment bude podobný manažerovi účetnímu, který nevypracovává účetní závěrku, ale spíše by měl jednat o výsledcích výkazů.

Osvědčení

Účastníci krátkého kurzu, kteří splňují minimální požadavky na výkonnost kurzu, tj. Účast na celém 6-denním kurzu, příspěvek do třídy, skupinové projekty a dokončení individuálního zadání, obdrží certifikát o účasti z USB-ED.


datum

13. až 16. března 2019

Provozuje se od středy do pátku od 08:15 do 17:15 a od soboty od 9:00 do 13:00

Místo

Sustainability Institute , Lynedoch Road, Off Baden Powell / R310, Stellenbosch


Cena

4 denní kurz: R12 500 na osobu

Výše uvedená cena zahrnuje obědy a přestávky na čaj (St - Pá).


Aplikovat

Žádosti o krátké kurzy se uzavřou přísně 10 pracovních dnů před začátkem kurzu, doprovázené zaplacením poplatků za kurz.

Pro více informací kontaktujte Nicole Adams na adrese nicolette.adams@usb-ed.com nebo 27 21 918 4207.

Krátké kurzy zajišťuje School of Public Leadership ve spolupráci se Sustainability Institute a spravuje společnost USB-ED.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Sustainability Institute

Zobraz 9 více kurzů z Sustainability Institute »

Poslední aktualizace December 14, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 dny
Denní studium
Price
12,500 ZAR
Deadline
Kontaktuj školu
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Applications for short courses close strictly 10 working days before a course commences, accompanied by full payment of the course fees.
End Date