Kreativní ředitel - krátký kurz

IFA Paris

Popis programu

Read the Official Description

Kreativní ředitel - krátký kurz

IFA Paris

Co se skrývá za kreativním směrem? V tomto praktickém výcvikovém kurzu jsou studenti vyzváni, aby společně spolupracovali na pochopení vzájemného propojení koncepčních a praktických rolí při uvádění, stylování a provádění módního výstřelu. Směs mezi praktickými a teoretickými moduly přinese novou výhodu studia a ocenění módy při vyjednávání nejlepších návrhářů, modelů, make-upu a vlasů, stejně jako módních stylistů podle plánovaného a flexibilního konceptu.

IFA Paris a MAKE UP FOR EVER, dvě z nejznámějších francouzských institucí v jejich konkrétních odvětvích, vytvořily tento exkluzivní společný kurz, aby svým účastníkům umožnili zažít práci tvůrčího ředitele v reálném životě. Samotné školení je postaveno na třech pilířích:

1. Úvod do módního designu, který účastníkům porozuměl základním principům rozvoje umístění módního domu
2. Úvod do techniky make-upu, ilustraci hlavních komponentů procesu úspěšného a soudržného vytváření a pochopení toho, jak jsou základní techniky přeměněny na trendy make-up
3. Úvod do módy fotografování, prozkoumání hlavních technik za organizací fotografického výstřižku. Účastníci se naučí, jak organizovat a koordinovat své vlastní výhonky, vybrat nejlepší možný make-up pro vyjádření toho, co je ilustrováno jejich kreativitou, najít místa a stylingové metody pro vytvoření souboru práce, který pak může být editován a prezentován kolegovi skupina pro kritiku. Použití digitálních fotoaparátů SLR jak ve venkovním, tak v ateliéru bude také podrobně popsáno účastníkům, aby získali dostatečné teoretické znalosti potřebné k vytvoření kreativních pokynů pro natáčení. Zejména budou zobrazeny základní informace o tom, jak používat a specifikovat techniky fotoaparátu, osvětlení, prostředí a dokončení.

Po ukončení školení účastníci zorganizují vlastní módní střílení a budou mít možnost jej zahrnout do svého osobního portfolia jako hybnou sílu svých vzdělávacích zkušeností.

Strategie výuky a učení:
Tento kurz je založen na vyváženém mixu mezi teoretickými moduly, workshopy a praxí. Převládajícím nápadem ve všech složkách je zlepšit informovanost účastníků a zlepšit jejich celkovou kreativitu, aby mohli vytvářet nejvýraznější, jedinečnou a koherentní sérii snímků

Cena / osvědčení:
Certifikát soukromého odborného výcviku společně dodávaný společností IFA Paris a Make for Ever

Další informace naleznete na adrese https://www.ifaparis.com/courses/short/creative-director

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace November 17, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červenec 2019
Duration
Délka trvání
10 - 10 dny
Denní studium
Price
Cena
1,800 EUR
Information
Deadline
Locations
Francie - Paris, Île-de-France
Datum začátku : Červenec 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červenec 2019
Francie - Paris, Île-de-France
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu